Soukromé oslavy, svatby

Zde najdete hodnocení služeb Falešných hráčů od klientů, kteří si nás objednali na své soukromé oslavy, svatby a vystoupení pro děti.

 


REFERENCE od paní Hanky Vršecké

Chtěla bych tímto moc poděkovat úžasnému falešnému hráči Jakubovi Kroulikovi za skvělou show, kterou nám předvedl na naší svatbě. Ze začátku jsem se toho trošku bála, protože spojení kouzelník potažmo falešný hráč vs. svatba, mi nejde moc dohromady. Ale po první minutě, kdy se kolem Kuby shromáždilo přes 20 lidí, kteří nevěřícně koukali na jeho ruce, rukávy, grimasy, prostě na něho celého:) jsem pochopila a poznala, že to byl správný krok.

Celá show byla zajímavá a můžu říct, že doteď se mne lidi ptají, jestli náhodou nevím, jak to ,,kurwa,, dělal? :) Tedy ještě jednou moc díky a už se moc těším na další vystoupení.

Hanka Vršecká

4. září 2014, Kladno

DOPORUČENÍ: stránka google+ Falešní hráči

Obrázek Kouzelník na svatbu

-------------------------------------------------------  


REFERENCE od paní Evy Mayer, Letní tábor Ottenstein 2014 (Rakousko)

Vystoupení přineslo mnoho zábavy i spoustu nevysvětlitelných záhad, nad jejichž rozřešením si děti marně lámaly hlavu. Ať už se jednalo o triky se šátky, cestujícího králíka z klobouku do domečku zcela neviditelným způsobem nebo o závěrečné číslo se vznášejícím se stolkem se zapálenou svíčkou – to vše bylo dětem prezentováno s přiměřenou dávkou vkusu, citlivým přístupem k dané věkové kategorii i s jistou dávkou humoru, což všichni diváci náležitě ocenili.

Kouzla s kartami zaujala některé starší děti natolik, že vyžadovaly od kouzelníka soukromá setkání, na nichž se snažily tato kouzla odhalit. :)


Vřele doporučujeme všem, kteří plánují školní akce či potřebují zpestřit náplň svých aktivit. Ještě jednou děkujeme :)

MultiKultiKreAktiv
www.multikultikreaktiv.com/cz/

26. srpna 2014, Otteinstein

DOPORUČENÍ: stránka google+ Falešní hráči

Obrázek MultiKultiKreAktiv 

-------------------------------------------------------  


REFERENCE od paní Světlany Riab.

Мои коментарии к шоу "Falesní hrači". Ребята были приглашены нами на свадьбу дочери. В воспоминаниях один позитив. Большие профи своего дела! Можно смело сказать - волшебники. Все гости были задействованы в шоу. И взрослые и дети, особенно дети были в огромном восторге от происходящего. Жених и невеста теряли и вновь находили свои кольца, Взрослые и дети, все гадали как же это все происходит. Но секрет остается секретом. Я советую вам, если хотите погрузиться в волшебство и почувствовать себя тоже волшебником, обращайтесь к ребятам. Свадьба удалась, все были счастливы.

Světlana Riab., 2.října 2013, Praha

 ------------------------------------------------------- 


REFERENCE od paní Noga Alexandre

Dear Jakub,

I would like to thank you for such a magnificent performance at my son´s Bar Mitzvah. Everyone enjoyed your spectacular performance!

You were very professional yet remaining friendly at the same time and easily adapting to children, teenagers and adults from a variety of nationalities. Also very flexible and at ease with our different requirements between reception entertainment, table hopping entertainment, a show on stage, out doors and indoors. On top of all your innumerable magic atcs, you also had an amazing costume and charismatic presence.

You truly brought the MAGIC to our party!

Best wishes, 

N. Alexandre, London

Obrázek jakub-kroulik-reference-from-noga.jpg

-------------------------------------------------------   


REFERENCE od paní Nely Fišarové

Milí falešní hráči!

Chtěla bych Vám ve jméně svém a také všech účastníků naší soukromé narozeninové párty velmi poděkovat za nezapomenutelné zážitky spojené s Vaším uměním, které bylo pro všechny neuvěřitelnou zkušeností a skutečně hlubokým emocionálním prožitkem. 

Oslavenec se ocitnul v dosud nepoznaném světě falše a hazardu, který byl pro něj objevením nového a zároveň dárkem, na který se nezapomíná.

Nejen oslavenec, ale také všichni ostatní na Vás velmi často a rádi vzpomínají. Děkujeme za vytvoření úžasné atmosféry a možnosti nahlédnout do světa karetních her, kasína a kouzelných triků spojených s obdivuhodnými duševními a intelektuálními schopnostmi.

Budeme se těšit na další možné shledání.

Nela Fišarová  4.8.2011, Bratislava

 

Poodhalíme vám skrytá tajemství.