Chci být donátorem

KDO SE MŮŽE STÁT DONÁTOREM

Donátorem Paranormální výzvy se můžete stát kdokoliv starší 18-ti let částkou 10 000 Kč a výše. Status donátora nabyde osoba dobropisem, nikoliv převedením či darováním finanční částky.

Přihlaste se prostřednictvím registračního formuláře dole stránce.

JAKÉ JSOU PODOBY DONÁTORA

DONÁTOR VEŘEJNÝ / DONÁTOR ANONYMNÍ

Donátor se může rozhodnout, zda chce být uveden na webových stránkách Výzvy v oficiálním seznamu donátorů, neba zda má být v seznamu jen příslíbená částka bez jména donátora.

Uchazeč o donátorství vyplní přihlášku a koordinátor Paranormální výzvy ho kontaktuje.

VÝHODY PRO DONÁTORY

  1. Na konci každého ročníku Paranormální výzvy Českého klubu skeptiků Sisyfos bude setkání všech účástníků a koordinátorů. Všichni donátoři budou na setkání pozváni a budou zde mít možnost pohovořit a podiskutovat s oběma stranami. Hlavním sponzorem tohoto setkání budou specialisté na podvodné provádění paranormálních jevů Falešní hráči.
  2. Donátorům budou elektronicky zaslány aktuality a novinky z experimentů. Dozvědí se podrobnosti o průběhu experimentů a jejich výsledcích dříve, než veřejnost. 
  3. Jeden z donátorů bude mít možnost v dalším ročníku Paranormální výzvy být přítomen u provádění experimentu dle svého výběru. Tento donátor bude vybrán losem na každoročním setkání (viz bod 1. Výhody pro donátory).

ZAPOJTE SE DO NAŠICH AKTIVIT | CHCI BÝT POKUSNÝM SUBJEKTEM SEZNAM DONÁTORŮ PARANORMÁLNÍ VÝZVY

⇧ ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU 

Poodhalíme vám skrytá tajemství.