Spolupracujeme s ...

ECSO - Skeptics in Europe

ECSO koordinuje aktivity evropských organizací a osob, které se soustředí na kritické vyšetřování pseudovědeckých tvrzení a tvrzení o svědectví paranormálních fenoménů a výsledky těchto vyšetřování publikuje pro širokou veřejnost. Pokračuje v sérii evropských skeptických kongresů, které vznikly dříve, a podporuje kongres a symposium pořádané jednou za dva roky. 

Zdroj: ESCO Profile

Guerrilla Skepticism on Wikipedia

Mise editačního týmu Guerrilla Skepticism je vylepšení skeptického obsahu na Wikipedii. Toto je děláno vylepšováním stránek našich skeptických mluvčích, zajišťování důležitých citací a odstraňováním tvrzení bez relevantních zdrojů z paranormálních a pseudovědeckých stran. Proč? Protože důkazy jsou in.

Zdroj: Guerrilla Skepticism

FTV Prima

Společnost FTV Prima, spol. s r.o., provozuje celoplošné televizní vysílání programů Prima, Prima COOL, Prima love a Prima ZOOM.

Prima je digitálně šířeným plnoformátovým programem určeným pro všechny diváky, kteří se chtějí dobře pobavit a u televize si užít tu nejlepší zábavu pro celou rodinu. Vysílací schéma tvoří zpravodajství, publicistika, filmy, původní a zahraniční seriály, dokumentární i zábavné pořady.

Zdroj: FTV Prima

Neviditelný pes

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996.

Zdroj: Neviditelný pes

O PARANORMÁLNÍ VÝZVĚ VZNIK PARANORMÁLNÍ VÝZVY CÍLE PROJEKTU DOSUD PŘIHLÁŠENÉ PARANORMÁLNÍ SCHOPNOSTI

⇧ ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU 

Poodhalíme vám skrytá tajemství.