Kouzelník - mikromagie

KOUZELNÍK, MIKROMAGIE, TABLE HOPPING MAGIC

Jedná se o charismatického kouzelníka, který vás magicky pobaví a poodhalí vám, jak se dají využít kouzelnické triky a principy pro zefektivnění každodenního života nás všech.

Objednejte si KOUZELNÍKA

 

JAKÉ JSOU ZKUŠENOSTI KLIENTŮ S TÍMTO PROGRAMEM?

"Kouzelníci z uskupení Falešní hráči jsou naprosto špičkoví mistři kouzelnických a magických vystoupení a vynikají svoji profesionalitou, jak na scéně, tak mimo ní. Již 5. rokem tvoří neoddělitelnou součást benefičního večera 4u2. Pánové svým vystoupením pokaždé přitáhnou pozornost všech hostů benefičního večera, kteří sledují jejich kouzlení i během volného programu po vlastní akci."
David Mazáček, pořadatel benefičních večerů 4U2

"Ze začátku jsem se toho trošku bála, protože spojení kouzelník potažmo falešný hráč vs. svatba, mi nejde moc dohromady. Ale po první minutě, kdy se kolem Kuby shromáždilo přes 20 lidí, kteří nevěřícně koukali na jeho ruce, rukávy, grimasy, prostě na něho celého:) jsem pochopila a poznala, že to byl správný krok. Celá show byla zajímavá a můžu říct, že doteď se mne lidi ptají, jestli náhodou nevím, jak to ,,k***a,, dělal? :) Tedy ještě jednou moc díky a už se moc těším na další vystoupení."
Hanka Vršecká

"Všichni očekávali kouzelníka typu "vytahování králíka z klobouku, přeříznutí asistentky v krabici" nebo jiné fádní kousky, které dnes již nikoho neohromí. Kuba ale všem ukázal velkolepou a zábavnou show, po které všichni zůstali jen nevěřícně koukat. Takže jsme si to velmi užili a můžeme Kubu doporučit všem, kteří chtějí originální zážitek na své akci."
Jan Holý

"Volba vyšla! Velmi charizmatický pan Kroulík svým uměním zaujal velké i malé diváky, kteří v úžasu sledovali levitující stůl, skořápkové a karetní triky, čtení myšlenek, hypnózu ... jeden host se kýval jako kyvadlo u hodin a komparz to opravdu nebyl. Úžasný zážitek, na který všichni moc rádi vzpomínají."
Mirek Svatba

Obrázek - Doporučení portálu Firemnívečírek.com

Poodhalíme vám skrytá tajemství.