Falešný hráč

NEUVĚŘITELNÁ ZRUČNOST I INTELEKTUÁLNÍ SCHOPNOSTI

Program Falešného hráče vtáhne všechny hosty vašeho večírku do zajímavé interaktivní hry, vedené tajemným mistrem šikovných rukou.

Ovšem nejen o hře je tento program. Falešný hráč je hlavně profesionální společník, který empaticky vycítí, jak nejlépe hosty akce pobavit. Kombinuje konverzaci, kouzla a hry pro maximální zážitek hostů.

Objednejte si FALEŠNÉHO HRÁČE

 

JAKÉ JSOU ZKUŠENOSTI KLIENTŮ S TÍMTO PROGRAMEM?

"Ohlasy jako "skvělá akce" nebo "nejlepší večer ve vesmíru" mluví jasně. Kdo jednou pozná Falešné hráče už nebude měnit. Obrovské poděkování od pořadatele ZO NOS PČR Liberec, od KŘP Libereckého kraje a hlavně na 450 spokojených hostů večera. V roce 2016 na viděnou, budeme se těšit už teď."
Zdeňěk Bartoň, ZO NOS PČR Liberec

"Chcete-li mít Vaši akci na úrovni a hosty zabavit, Falešní hráči jsou (na základě mých vlastních zkušeností) zaručeným úspěchem."
Eva Čerešňáková, 1. Česká vícemiss 2007

"Umí pobavit, zaujmout, překvapit... O tom, že Falešní hráči byli jednoznačně správná volba na večerní program offsitu mě ujistilo nadšení všech přítomných, kteří po akci ještě dlouho Falešné hráče a jejich umění probírali..."
Adriana Císařová, Česká spořitelna, a.s.

"Dokáží zaujmout, překvapit, oklamat a především pobavit velké množství lidí. Po akci, na které byli pozvaní, mne několik lidí oslovilo s prosbou o kontakt."
Markéta Vlasáková, Česká pojišťovna, a.s.

Obrázek - Doporučení portálu Firemnívečírek.com

Poodhalíme vám skrytá tajemství.