Zajímavosti

Zajímavosti

* * * * *

Argentinský mentalista zářil v pražském divadle Kolowrat

Argentinský mentalista zářil v pražském divadle Kolowrat 20.květen 2015 Zajímavosti

Shlédli jsme mentalistikou show

Mentalistickou show s názvem SEVEN, slavného argentinského mentalisty, jsme shlédli 17. května v Divadle Kolowrat v centru Prahy. Mentalistova červená obálka s tajemnou předpovědí napínala diváky do poslední chvíle!

Religionistická konference o Kabale na Karlově Univerzitě v Praze

Religionistická konference o Kabale na Karlově Univerzitě v Praze 18.květen 2015 Zajímavosti

Reportáž z konference

V neděli 17. května 2015 se na Husitské teologické fakultě Univerzity Karlovy v Praze uskutečnila konference nazvaná Kabalistické tradice v dějinách Evropy.

 

Konference: Kabalistické tradice v dějinách Evropy

Konference: Kabalistické tradice v dějinách Evropy 15.květen 2015 Zajímavosti

POZVÁNKA NA ODBORNOU KONFERENCI

Husitská teologická fakulta Univerzity Karlovy v Praze pořádá v neděli 17. 5. 2015 od 9:30 religionistickou konferenci: Kabalistické tradice v dějinách Evropy 

Muzeum magie zahájilo svou novou sezónu

Muzeum magie zahájilo svou novou sezónu 14.květen 2015 Zajímavosti

Tip na zajímavý výlet

Mundus vult decipi - Svět chce být klamán

Člověka od nepaměti fascinuje vše, co je záhadné, tajemné a nevysvětlitelné. Z této fascinace člověka nad neznámem se také zrodilo kouzelnictví, jak ho známe dnes. Pokud chcete poodhalit kousek tajemství z historie moderních kouzelníků i cestu, která vedla k jejich zrodu, je Muzeum magie ideálním cílem vaší cesty a srdečně vás zveme k jeho návštěvě.

Show slavného argentinského mentalisty a kouzelníka k vidění v Praze

Show slavného argentinského mentalisty a kouzelníka k vidění v Praze 12.květen 2015 Zajímavosti

Pozvánka na show slavného argentinského mentalisty

Mind Blowing Magic Show in Prague / Neuvěřitelná kouzelnická show v Praze

Již tento víkend přijede do Prahy slavný argentinský mentalista a kouzelník The Jack - Jorge García. Přiveze s sebou neuvěřitelnou show, v níž čte divákům myšlenky, předpovídá budoucnost a vytváří další podobně nezapomenutelné zážitky. Nenechte si ujít tuto ojedinělou příležitost vidět jeho umění na vlastní oči.

Představení je v anglickém jazyce.

Konference zázraků

Konference zázraků 26.duben 2015 Zajímavosti

Pozvánka na "konferenci zázraků"

Křesťanská konference ohně 2015 - pod tímto názvem se koná setkání s věřícími amerického evangelisty, pastora Benny Hinna. Poprvé přijíždí do České republiky a vystoupí ve dnech 28. a 29. dubna v PVA EXPO v Praze Letňanech.

Benny Hinn je jeden z nejslavnějších světových evangelistů. K této osobnosti se upínají naděje na uzdravení a pomoc potřebným z celého světa. Pastor Hinn vyhledává osobní kontakty s lidmi, avšak působí na ně i prostřednictvím masmédií. Takto ovlivnil již miliardu lidí na celém světě během své čtyřicetileté křížové výpravě, jak někdy svoje misijní působení nazývá. Jeho nejmasovější uzdravující kampaň se odehrála v Indii, kde se jí zúčastnilo 7,3 milionů lidí.

"Subjekty, média i citlivci Břetislava Kafky", píší Záhady života

25.duben 2015 Zajímavosti

"Břetislav Kafka - jedna z nejzajímavějších osobností české psychotroniky - udivoval v polovině minulého století své spoluobčany v Červeném Kostelci neuvěřitelnými experimenty. Legendy o něm možná často přehánějí, nám se ale podařilo získat svědectví z první ruky od poslední žijící příbuzné, která s ním úzce spolupracovala. Paní Radmila Kafková byla nejen švagrovou, ale také asistentkou Kafky. A ve svých téměř devadesáti letech nám o něm poutavě vyprávěla."

Zdroj: Záhady života

Přednáška o Paranormální výzvě v Městské knihovně Náchod

Přednáška o Paranormální výzvě v Městské knihovně Náchod 13.duben 2015 Zajímavosti

Dnes se v Městské knihovně v Náchodě uskutečnila, v rámci Náchodské univerzity volného času, přednáška o Paranormální výzvě. Jakub Kroulík, specialista na podvodné provádění paranormálních jevů, návštěvníky přednášky seznámil s cílem projektu i s dosud realizovanými testy paranormálních schopností. 

Zemřel Jaroslav Zach

Zemřel Jaroslav Zach 18.březen 2015 Zajímavosti

Odešla osobnost kouzelnického umění

Do kouzelnického nebe odešla opravdová legenda mezi českými kouzelníky, respektovaná osobnost, zakladatel Muzea magie v Jaroměři a úžasný kamarád.

Břetislav Kafka a jeho odkaz

Břetislav Kafka a jeho odkaz 2.březen 2015 Zajímavosti

Pozvánka na veřejné čtení

Na čtvrtek 19. března je připravena netradiční akce pro kosteleckou veřejnost v prostoru Kafkových ateliérů, které donedávna sloužily k restaurování a opravám cenných součástí chrámových interiérů a památek.

Veřejným čtením z Kafkova díla si připomeneme jeho světově proslulou osobnost parapsychologa, vědce, léčitele a v regionu známého sochaře. Akce je připravena s laskavým svolením a pomocí rodiny Břetislava Kafky. Vystoupí pan Pavel Labík.

Vstup volný.

Poodhalíme vám skrytá tajemství.