Velká cena Divadla kouzel 2014

4.duben 2014 Společenské události

Jste-li příznivci kouzel a magie, máte příležitost navštívit 4. - 6. dubna 2014 mezinárodní festival moderní magie - Velkou cenu Divadla kouzel. Tak jak pořadatelé tohoto festivalu uvádějí, letos se festivalu zúčastní vedle několika desítek tuzemských kouzelníků, kolegové z Koree, Itálie, Ruska, Polska, Německa, Slovenska, Maďarska, Slovinska a Ukrajiny.

Ceny vítězům budou na závěrečném nedělním galaprogramu tradičně předávat osobnosti našeho kulturního a společenského života jako např. moderátoři Jan Rosák, Libor Bouček, režisér Jiří Adamec, zpěváci Heidi Janků, Jakub Smolík, bavič Zdeněk Izer, modelka Hanka Mašlíková, Mudr. Radim Uzel a Mudr. Jan Cimický a další.

Velká cena Divadla kouzel 2014

Dle informací z programu Velké ceny Divadla kouzel, vás na festivalu čekají 4 soutěžní bloky a tři zajímavé odborné semináře.

Protože se jedná o mezinárovní soutěž kouzelníků, v již  zmíněných čtyřech soutěžních blocích mezi diváky v sále zároveň zasedne i odborná porota. Jedním z porotců, kteří byli vybráni do této hodnotící skupiny bude Falešný hráč Vladislav Babka. Tento Falešný hráč patří v posledních několika letech mezi nejžádanější poce magických festivalů v ČR. Dalším zajímavým členem poroty bude pětinásobný Mistr České republiky Mgr. Petr Kravčík, který bude nejen členem poroty, ale vystoupí i v závěrečném galaprogramu. 

Svůj seminář jako první představí českým kolegům přední korejský kouzelník Lee Ji Min, který také vystoupí v závěrečném nedělním galaprogramu v 14.00 hod. Druhý seminář povede německý lektor Peter Kinnigkeit, uměleckým jménem Peki, který má prý se svými semináři mezi kouzelníky vždy úspěch a třetí, poslední seminář v podání Jana Mazáče, mistra ČR v (oboru mikromagie, 2005) bude věnován tématu Mentální magie.

Bonusem festivalu je sobotní Hypno show Libora Činky.

Hypno show Tajemství

Hypno show od mistra republiky v moderní magii z roku 1992, na kterou vás pořadatelé Velké ceny Divadla kouzel lákají následovně:

"Setkejte se s mužem, který triky vyměnil za špičkovou psychologii. Ponořte se do myšlenek, které mohou změnit kus, anebo celý Váš život. Chcete si prožít hypnotický trans v hledišti, anebo chcete přímo na jevišti prožít experimenty, které jsou nejen zábavné, ale zároveň Vás naučí, s čím souvisí úspěch? Už cítíte, že ve Vašem podvědomí dřímá potenciál, který chcete probudit a využít v osobním životě, anebo pro kariéru? Jak souvisí tvůrčí potenciál, kterým disponovali velikáni jako Steve Jobs, Nikola Tesla, Leonardo da Vinci s hypnotickým kontaktem s nevědomím? Tak jako člověk zapomenul na řadu věcí, které se odehrály před lety, stejně tak lze zapomenout na neúspěchy. Vžijte se do představy, že namísto sledování televize a filmu, na který do druhého dne zapomenete, tak namísto toho odcházíte z hypnoshow Tajemství a nevíte, jak přesně to trvalo, ještě předtím, než se probudíte do nového času, který ještě nikdy předtím nebyl. Exkluzivně pro Divadlo kouzel, přátele kouzelnického umění a všechny, kteří chtějí rozumět záhadám lidské mysli, toto show připravil autor bestselleru Ovládněte svůj mozek, kouč řady milionářů, hypnoterapeut Libor Činka. Předtím, než budete chtít vstoupit do transu v Divadle kouzel, navštivte http://www.hypnouspech.com"

Zdroj: http://www.ceskymagickysvaz.cz/festival/16-Aktuality

Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.