Tunnel of Love 2015

15.listopad 2015 Společenské události

Reportáž ze společenské události

Tato akce, která se konala v londýnském Victoria and Albert Museum pod záštitou patrona Brirish Heart Foundation Jeho královské Výsosti vévody z Edinghburgu, byla navštívena hvězdami ze světa módy a umění, které se připojily k večeru zábavy a dobrých skutků.

Slavnostním večerem provázeli a hosty bavili: britská modelka Amber Le Bon a senzace z YouTube Jim Chapman, Mentalista Jakub Kroulík - Falešní hráči, spolu s Anthony Horowitzem OBE, Sirem Peterem Blakem, Millie Mackintosh, Pixie Lott a Lilah Parsons.

Chief Executive British Heart Foundation Simon Gillespie o akci řekl: "Peníze získané na Tunnel of Love pomůžou našemu projektu Mending Broken Hearts (Hojení zlomených srdcí), obzvlášť našemu průlomovému institu, jehož misí je najít léčbu na selhání srdce.

Lukáš Kroulík, Nick Rayne, Fiona Hammond a Pippa Middleton na recepci v St. James's Palace s Jeho královskou Výsostí vévodou z Edinburghu, patronem British Heart Foundation.

Video a fotografie z této společenské události

Londýnské Victoria and Albert Museum. Hosté přicházejí a večer módy, umění, magie, her a dobrých skutků začíná.Source: www.facebook.com/bhf

Amber Le BonTanya Burr a Jim Chapman si užívají hru "Shoopla". Při této hře se hráč snaží strefit několika obručemi na před ním umístěné boty značky RAYNE, které jsou speciálně šité pro britskou královnu.
source: www.facebook.com/bhf/

Falešný hráč a mentalista Jakub Kroulík se baví s Amber Le Bon Jimem Chapmanem magií a hrou skořápky.

Amber Le Bon se pokouší udržet pevnou ruku, jako při operaci srdce, při hře "Buzzer". Celé srdce je tu pod proudem a pokud chce vyhrát, nesmí dojít ke spojení elektrického obvodu.Amber Le Bon kept a steady hand on the heart buzzer game. - Source: www.facebook.com/bhf

Neuvěřitelná Pixie Lott se svou kapelou zářila na jevišti.
The incredible Pixie Lott rocking her performance. - Source: www.facebook.com/bhf

Téměř kažný návštěvník této akce, který je na některé ze sociálních sítí si nezapoměl pořídit selfie, kterou ihned sdílel s fanoušky a přáteli :-) Jinak tomu nebylo ani u Millie Mackintosh.
Queen of style Millie Mackintosh looking as glamorous as ever. - Source: www.facebook.com/bhf

Také Falešní hráči si vytvořili momentku z akce, na kterou byli pozváni British Heart Foundation.
Falesni hraci na Tunnel of Love

Hvězda YouTube Jim Chapman se rozhodl hru se srdcem pod proudem vyhrát.Jim Chapman turned his hand to the heart buzzer game. - Source: www.facebook.com/bhf

Velmi stylově zakončila noc v muzeu Lilah Parsons svým DJ setem.
Lilah Parsons closes the night in style with an incredible DJ set! - Source: www.facebook.com/bhf

Více fotografií najdete na našem Facebooku

Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.