The Ball of Queen Charlotte 2013

28.říjen 2013 Společenské události

Falešní hráči se opět vydali do Londýna, tentokrát již tradičně na Queen Charlotte's Ball, charitativní debutantský ples.

Letošní ročník Queen Charlotte's Ball se odehrával v majestátních prostorách Royal Courts of Justice, jejichž navržením se proslavil známý anglický architekt George Edmund Street. Podobně jako v minulých letech byl ples velmi mezinárodní, mezi debutantkami byly dívky z Číny, Švédska, Arabských Emirátů, USA a z České Republiky, přestože dle tradice byl ples určen dívkám z anglických šlechtických rodů. Charitativní tradice však dodržena byla, výtěžek z aukce byl věnován SOS Children's Villages, charitě, která se stará o opuštěné děti po celém světě.

Obrázek The Royal Courts of Justice

Slavnostní akci zaštiťovala její královská výsost princezna Olga Andreevna Romanov. Další významní urození hosté byli vévoda a vévodkyně ze Somerset.

Obrázek HRH Princess Olga Andreevna Romanov_Claire Klingenberg_Jakub Kroulik

(zleva Millie Lockwood, HRH Princess Olga Romanov, Claire Klingenberg, Jakub Kroulík)


Většinu šatů pro debutantky navrhovala anglická návrhářka Caroline Castigliano, jejíž šaty jsou výhradně ručně šity v Anglii. Andrew Prince propůjčil všem debutantkám korunky a šperky ze své kolekce. Jeho výtvory zdobené krystaly Swarovski a perlami jste již mohli vidět například v seriálu Downton Abbey.

 Obrázek Andrew Prince and Claire Klingenberg

(Andrew Prince a Claire Klingenberg)


Falešní hráči tvořili choreografie pro debutantky a řídili jejich správné uvedení do společnosti okořeněné všudy přítomnou magií. Děkujeme všem za krásný večer.

 

***FALEŠNÍ HRÁČI***

Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.