6.Benefiční večer 4U2 vytěžil 215 000 Kč

17.listopad 2014 Společenské události

6.Benefiční večer, který proběhl 11. 11. 2014, nabídl hostům bohatý program a k jeho atraktivitě určitě přispěla jak módní přehlídka šatů Sugarbirds a šatů se salonu San veritá, kterou předvedlo hned osm držitelek titulů krásy, tak také magický program Falešných hráčů.

Benefiční večer 4U2 se letos konal již pošesté a za pět let svého působení bylo na podporu vzdělání a výživy dětí v Bangladéši, v oblasti Mymensingh, vybráno a do Bangladéše posláno už 604 000 Kč. Kromě toho, že se po pěti letech změnilo místo konání a akce se posunula z Písecké brány do prostor Sacre Coeur, rozhodla se iniciátorka a tvář projektu, Česká vicemiss 2007 Eva Čerešňáková, pustit do odvážnějšího kroku a v Bangladéši by chtěla postavit školu. Na tento účel poputuje výtěžek 6.Benefičního večera, který po sečtení darů i dobrovolného vstupného dosáhl 215 000 Kč.

Přibližně v horizontu tří let bych ráda postavila v Bangladéši základní školu. Pro školu je vybrané místo Katabary, které jsem v minulosti sama navštívila,“ uvádí Eva Čerešňáková. Škola by měla průběžně umožnit vzdělání stovkám dětí a dát jim lepší šance do života. „Obecně upřednostňuji teorii, že když má někdo hlad, je určitě fajn ho nakrmit, ale daleko lepší je naučit ho, jak si na ten chleba vydělat. Věřím, že umožněným vzděláním dostanou bangladéšské děti daleko větší šance pro lepší život.“

Program, na kterém si Česká vicemiss 2007 dala záležet a na kterém participovalo nemalé množství opravdových profesionálů, nabídl také pěvecké vystoupení herečky a šansoniérky Světlany Nálepkové, ukázku v Pole sport v podání Mistryně ČR 2014 Alex Kalousové, americký step skupiny Crock 14, houslové sólo Luďka Lersta a představil se i italský zpěvák Andrea Andrei, Petra Doležalová a František Pytloun s muzikálovými hity a nechyběla ani magie Falešných hráčů. S organizací večera Evě pomáhal, stejně jako v minulých letech, kamarád David Mazáček.

Na mole se v krásných šatech představily missky Jana Doleželová, Lucie Křížková, Eliška Bučková, Lucie Smatanová, Tereza Budková, Monika Leová, Carmen Justová i organizátorka Eva Čerešňáková, která současně akci moderovala.

Obrázek 6. benefiční večer 4U2
Sacre Coeur
Obrázek 6. benefiční večer 4U2
Předání šeku 
Obrázek 6. benefiční večer 4U2
 Pole Dance
Obrázek 6. benefiční večer 4U2
Magie
Obrázek 6. benefiční večer 4U2
České miss 
Obrázek 6. benefiční večer 4U2
 Napíavá hra

Další fotografie zde:

Google +
Facebook

 

Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.