Společenský večer Policie ČR se stává vyhlášenou událostí

2.březen 2014 Společenské události

Letošní ročník společenského večera Policie ČR se velmi vydařil. Podle ohlasů zúčastněných hostů se z něho stává skutečně vyhlášená společenská událost.

V sobotu 1. 3. 2014 se v Centru Babylon v Liberci v sále EXPO uskutečnil další ročník Společenského večera Policie ČR. Návštěnvnost této akce rok od roku vzrůstá. Na letošním společenském večeru bylo více než 450 hostů.

Moderování celé akce měl na starosti Zdeněk Izer. Hosté se mohli bavit buďto poslechem hudby a tancem na hudbu Hradní stráže a Policie ČR nebo hrou s Falešnými hráči, kteří tentokrát nabízeli ruletu, Black Jack, skořápky a obdivování kouzelnických dovedností.

Hřebem večera byla ruská ruleta pod taktovkou Falešných hráčů, ve které se soutěžilo o ceny. Večer ovšem nebyl jen o zábavě, ale i o charitě. Na konto Jedličkova ústavu bylo věnováno 27.007Kč.

NOS PČR Liberec předal ve spolupráci s primátorkou Mgr.Martinou Rosenbergovou finanční dar řediteli Jedličkova ústavu v Liberci.

Mezi vážené hosty akce rozhodně patří paní primátorka Mgr. Martina Rosenbergová a vedení Krajského ředitelství Policie Libereckého kraje. 

Celá akce by neměla takový úspěch, kdyby nebylo sponzorů jako Generali, T-Mobile, ZP MV ČR a již tradičně společnost Ligranit.

Obrázek Společenský večer Policie ČR Obrázek Společenský večer Policie ČR Obrázek Společenský večer Policie ČR
Obrázek img-6843.jpg Obrázek spolecensky-vecer-policie-cr-falesni-hraci-falesny-hrac-vita-hosty-a-seznamuje-je-s-prubehem-vecera.jpg Obrázek spolecensky-vecer-policie-cr-falesni-hraci-mobilni-casino-falesnych-hracu-ruleta-bavi-hosty-vaseho-vecirku.jpg
Fotogalerie ze společenského večera Policie ČR ZDE
Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.