TOYOTA TSUSHO

10.březen 2014 Reference na naše služby

"Na letošním společenském večeru (1.3.2014) jsem poprvé viděla mentalistu v akci a byl neuvěřitelný - levitující panenka, kouzla s kartami, a další, na to všechno zblízka zírá skupina lidí a nikdo netuší, jak to, sakra, dělá:)"

Renata Lauerová, Toyota Tsusho Europe S.A.

Na nedávno nově zřízené stránce GOOLE+ Falešných hráčů jsme obdrželi referenci na magické vystoupení Falešných hráčů. Přidala ji tam paní Renata Lauerová, která se spolu s přáteli účastnila Společenského večera Policie ČR.

"Falešné hráče hodnotím jako vynikající partičku šikovných kouzelníků a ještě šikovnějších podfukářů:) Poprvé jsem se s nimi setkala před 4 lety na společenském večeru PČR v Liberci, kde jsme se náhodně s kamarádkami vyskytly a byly jsme nadšené. Od té doby chodíme na Falešné hráče každý rok a skupinka se nám utěšeně rozrůstá. Um Falešných hráčů bere dech, oblafnou vás a ještě se vám to ohromně líbí. Kdo chce roztočit (falešné) peníze ve velkém, má perfektní příležitost. Na letošním společenském večeru (1.3.2014) jsem poprvé viděla mentalistu v akci a byl neuvěřitelný - levitující panenka, kouzla s kartami, a další, na to všechno zblízka zírá skupina lidí a nikdo netuší, jak to, sakra, dělá:) Už teď se těšíme na příští produkci Falešných hráčů v LBC."

Renata Lauerová
Toyota Tsusho Europe S.A.

11. března 2014, Liberec

DOPORUČENÍ: stránka google+ Falešní hráči

Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.