Projekt Sinatrology

17.leden 2016 Reference na naše služby

"Sinatrova stovka se musí oslavit přesně tak, jak by ji slavil sám velký Frank! Ve velkém stylu! ... s nekončící zábavou nám dokonale pomohli Falešní hráči, kteří zcela fantasticky dovedli galavečer k absolutní dokonalosti. I díky nim na tuto jedinečnou událost nikdo nikdy nezapomene."

Jan Smigmator, Sinatrology.com

Na stránkách Google+ Falešných hráčů jsme obdrželi referenci na naše služby od pana Jana Smigmatora z projektu Sinatrology.

"Když jsem přemýšlel nad koncepcí galavečera Sinatrology - oslavy 100 let Franka Sinatry, věděl jsem, že nemůže jít pouze o koncert. Sinatrova stovka se totiž musí oslavit přesně tak, jak by ji slavil sám velký Frank! Ve velkém stylu! ;-) S dobrým jídlem, tím nejlepším pitím, samozřejmě skvělou muzikou a taky nekončící zábavou až do svítání. A s nekončící zábavou nám v Praze v Obecním domě dokonale pomohli Falešní hráči, kteří zcela fantasticky dovedli galavečer k absolutní dokonalosti. I díky nim na tuto jedinečnou událost nikdo nikdy nezapomene. Jsem moc rád, že patří Falešní hráči k mým přátelům a jedněm z nejoblíbenějších kolegů v branži. Jakube, Vláďo, Pavle a vy všichni ostatní, moc vám děkuju, že jste 100 let Franka Sinatry oslavili v jedinečném prostředí pražského Obecního domu společně s námi. Za celý Sinatrology Team, Jan Smigmator - zpěvák a dramaturg projektu"

Jan Smigmatorzpěvák a dramaturg projektu
Sinatrology.com

14. ledna 2016, Praha

DOPORUČENÍ: stránka google+ Falešní hráči

Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.