Praha 1 - útvar starosty

15.leden 2017 Reference na naše služby

"Jakub se totiž na oslavě prezentoval natolik přesvědčivě, že všem zúčastněným doslova rozum zůstával stát... Děkujeme Jakubovi za skvělou a originální zábavu... Co na to řekl sám pan starosta? 'Vtipný, pohotový – a hlavně opravdu dobrý v tom, co předvedl. Takový je Jakub Kroulík a já doufám, že jsme se neviděli naposledy!'"

MgA. Veronika Blažková, MBA, Útvar starosty, Městská část Praha 1

Na stránkách Google+ Falešných hráčů jsme obdrželi referenci na náš program od paní Veroniky Blažkové z útvar starosty, Městská část Praha 1.

"Narozeninová oslava starosty Prahy 1 Když jsem připravovali pro starostu Prahy 1 Oldřicha Lomeckého oslavu narozenin, samozřejmě jsme jej chtěli překvapit zajímavým programem. Přes velmi kladné reference přátel jsme se dostali k mentalistovi Jakubovi Kroulíkovi, který působí s ostatními kolegy pod hlavičkou Falešní hráči. Tento název je však již sám o sobě zavádějící a veskrze falešný; Jakub se totiž na oslavě prezentoval natolik přesvědčivě, že všem zúčastněným doslova rozum zůstával stát... Děkujeme Jakubovi za skvělou a originální zábavu, díky níž se na oslavě nikdo z jejích účastníků ani na chvíli nenudil. A co na to řekl sám pan starosta? 'Vtipný, pohotový – a hlavně opravdu dobrý v tom, co předvedl. Takový je Jakub Kroulík a já doufám, že jsme se neviděli naposledy!'"

MgA. Veronika Blažková, MBA, Útvar starosty, Městská část Praha 1
www.praha1.cz

16. ledna 2017, Praha

DOPORUČENÍ: stránka google+ Falešní hráči

Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.