Music Bar Forea

11.červen 2017 Reference na naše služby

"Již při pohledu na pana Jakuba Kroulika mi bylo jasné, že bych mu asi nedovedla dlouho vzdorovat. Když jsem seděla spolu s ostatními dobrovolníky na židlích, říkala jsem si, že před lidmi asi podlehnout nedokážu. Nicméně jsem na slovo poslouchala a postupně se uvolnila, až zbyl jen hypnotizérův hlas, který mi říkal, co budu dělat a aniž bych se snažila, všechno šlo samo. Nemusela jsem ovládat své tělo. Jen naslouchat tomu hlasu. Když jsem měla vzdorovat hypnóze, měla jsem pocit, že to dokážu až do chvíle, kdy jsem přestávala vidět hypnotizéra a podlehla jeho pohledu. (...) Bylo příjemné, že jsem se mohla uvolnit a nemusela ovládat, co dělám. Nebylo ovšem moc příjemné, když jsme byli v zimě, v teple, ani když jsme měli být smutní. Ovšem při každém uvedení do bdělého stavu jsem byla nabitá energií. I při odchodu jsem žila jen v přítomnosti a vůbec se nestarala o povinnosti, co mě čekají, ani o minulost. Byla jsem prostě nabitá energií a šťastná. Jako v euforii. Překvapilo mě ale, že i následující celé dopoledne jsem byla jako omámená. A doteď mám pocit, že se ke mě stres všedního života ještě nevrátil. Moc děkuji za zážitek a vřele doporučuji všem vyzkoušet, když budete mít příležitost "

Jana Šuláková

Na FB stránce Hypnotizér jsme obdrželi referenci od paní Jany Šulákové na naši besedu v Music baru Forea nazvanou Moc a síla hypnózy.

"Zdravím :). Jelikož jsem měla tu čest být tento večer médiem, chtěla bych se s vámi podělit o zážitek. Ihned, jak jsem viděla tuto akci, chtěla jsem přijít, jelikož mě hypnóza vždy zajímala a přitahovala. Už jednou mi jakási paní řekla, že jsem snadno ovlivnitelná, takže o to víc mě zajímalo, jaké to je být v hypnóze. Již při pohledu na panaJakub Kroulik mi bylo jasné, že bych mu asi nedovedla dlouho vzdorovat. Když jsem seděla spolu s ostatními dobrovolníky na židlích, říkala jsem si, že před lidmi asi podlehnout nedokážu. Nicméně jsem na slovo poslouchala a postupně se uvolnila, až zbyl jen hypnotizérův hlas, který mi říkal, co budu dělat a aniž bych se snažila, všechno šlo samo. Nemusela jsem ovládat své tělo. Jen naslouchat tomu hlasu. Když jsem měla vzdorovat hypnóze, měla jsem pocit, že to dokážu až do chvíle, kdy jsem přestávala vidět hypnotizéra a podlehla jeho pohledu. Jinak jsem se ale sama od sebe nikdy vzdorovat nepokoušela. Celkově to byl velmi zajímavý zážitek. Bylo příjemné, že jsem se mohla uvolnit a nemusela ovládat, co dělám. Nebylo ovšem moc příjemné, když jsme byli v zimě, v teple, ani když jsme měli být smutní. Ovšem při každém uvedení do bdělého stavu jsem byla nabitá energií. I při odchodu jsem žila jen v přítomnosti a vůbec se nestarala o povinnosti, co mě čekají, ani o minulost. Byla jsem prostě nabitá energií a šťastná. Jako v euforii. Překvapilo mě ale, že i následující celé dopoledne jsem byla jako omámená. A doteď mám pocit, že se ke mě stres všedního života ještě nevrátil. Moc děkuji za zážitek a vřele doporučuji všem vyzkoušet, když budete mít příležitost ;) "

Jana Šuláková, návštěvnice Music baru Forea

11. června 2017, Lanškroun

DOPORUČENÍ: FB stránce Hypnotizér

Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.