Jalta Boutique Hotel

13.duben 2016 Reference na naše služby

"Hosté byli doslova očarovaní schopnostmi Falešných hráčů a toužili se dozvědět, jak to jen dělají... Téměř nadpřirozené mentalistické schopnosti Jakuba Kroulíka i talent dalších dvou falešných hráčů si zaslouží obdiv. Všichni pánové jsou milí, vtipní, pohotoví a umí výborně zabavit i větší skupinu hostů najednou. Nejsou to ale klasičtí kouzelníci, nechtějí vás jen ohromit nějakou jednoduchou optickou iluzí. Zkrátka - jsou to profíci a jsou skvělí!"

Kristina Maixnerová, Jalta Boutique Hotel

Na stránkách Google+ Falešných hráčů jsme obdrželi referenci na náš program od paní Kristýny Maixnerové.

"Falešné hráče jsme se rozhodli oslovit a pozvat na večírek, který pořádáme pro naše korporátní klienty.

Falešní hráči spolu se zpěvákem a moderátorem večera Janem Smigmatorem dokázali nenuceně a přitom velmi intenzivně zabavit všech téměř 200 hostů a aktivně je zatáhnout do hry - předváděli své triky a kouzla a Jan Smigmator skvěle zpíval a pohotově a vtipně moderoval. Večírek se díky pánům povedl na výbornou!

Hosté byli doslova očarovaní schopnostmi Falešných hráčů a toužili se dozvědět, jak to jen dělají, jak je možné, že vidí přes neprůhledné brýle, vyhrají ve skořápkách, podvádí s kartami a navlečou zatavený kroužek na zapnutý řetízek. Téměř nadpřirozené mentalistické schopnosti Jakuba Kroulíka i talent dalších dvou falešných hráčů si zaslouží obdiv.

Všichni pánové jsou milí, vtipní, pohotoví a umí výborně zabavit i větší skupinu hostů najednou. Nejsou to ale klasičtí kouzelníci, nechtějí vás jen ohromit nějakou jednoduchou optickou iluzí. Zkrátka - jsou to profíci a jsou skvělí!

Jestli plánujete večírek a chcete, aby to byl nezapomenutelný večer, o kterém se bude dlouho mluvit, tak už víte, jaký program zvolit!

Ještě jednou děkujeme všem pánům za skvělou zábavu!"


Kristina Maixnerová, PR & Marketing Manager
Jalta Boutique Hotel

13. dubna 2016, Praha

DOPORUČENÍ: stránka google+ Falešní hráči

Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.