Hvězdárna a planetárium Brno

18.duben 2017 Reference na naše služby

"Beseda s názvem Moc a síla hypnózy s panem Jakubem Kroulíkem byla jedna z nejvydařenějších akcí, která se na brněnké hvězdárně za poslední rok odehrála. Člověk se podvědomě tomu všemu brání uvěřit, tomu co viděl, zírá na to s úžasem a otevřenou pusou, ale nakonec podlehne a uvědomí si, že to vše vlastně dává smysl. (...) Není co řešit, na hvězdárně opět na podzim... :-)"

Mgr. Josef FormanHvězdárna a planetárium Brno

Na stránkách Google+ Falešných hráčů jsme obdrželi referenci na náš program Moc a síla hypnózy od pana Mgr. Josefa Formana z programového oddělení Hvězdárny a planetária Brno.

"Beseda s názvem Moc a síla hypnózy s panem Jakubem Kroulíkem byla jedna z nejvydařenějších akcí, která se na brněnké hvězdárně za poslední rok odehrála. Člověk se podvědomě tomu všemu brání uvěřit, tomu co viděl, zírá na to s úžasem a otevřenou pusou, ale nakonec podlehne a uvědomí si, že to vše vlastně dává smysl :-) Profesionálně odvedená práce, a to jak po formální stránce, tak i po té obsahové, jelikož pan Kroulík se nikdy nevyhýbá dané situace s nadhledem přiblížit a odpovědět na četné otázky z publika. Není co řešit, na hvězdárně opět na podzim... :-)"

Mgr. Josef Formanprogramové oddělení Hvězdárny a planetária Brno
http://www.hvezdarna.cz/

17. duben 2017, Praha

DOPORUČENÍ: stránka google+ Falešní hráči

Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.