FH Logistic s.r.o.

24.leden 2017 Reference na naše služby

"Objednali jsme si na společný večer vystoupení pana Kroulíka. (...) Sám jsem si před začátkem vystoupení určoval cíle, na co bych se měl soustředit, abych poodhalil triky, které se zdají být jako zázrak! (...) Já i všichni ostatní měli oči na stopkách. Každý upřeně koukal kouzelníkovi pod ruce, ale nikdo nepoodhalil tajemství magie!

Vystoupení pana Kroulíka nemělo chybu. Očekávali jsme, že to bude zpestření večera. V tom jsme se ale dost mýlili ! Nebylo to jen zpestření večera, ale opravdový zlatý hřeb!"

Jakub Hejral, majitel FH Logistic s.r.o.

Na stránkách Google+ Falešných hráčů jsme obdrželi referenci na náš program od pana Jakuba Hejrala, majitele společnosti FH Logistic s.r.o..

"Pro naše obchodní přátelé jsme uspořádali setkání v jičínském hotelu. Večer jsme chtěli uspořádat trochu netradičně, ne jen posezení u pullitru, prokládané panáky alkoholu. Přemýšleli jsme, co by náš večer přinejmenším zpestřilo. Při plánování akce jsme na internetu narazili na webové stránky ,,falešní hráči“. To nás oslovilo. Objednali jsme si na společný večer vystoupení pana Kroulíka. S napětím jsme očekávali začátek vystoupení. Sám jsem si před začátkem vystoupení určoval cíle, na co bych se měl soustředit, abych poodhalil triky, které se zdají být jako zázrak! Vystoupení začalo. Já i všichni ostatní měli oči na stopkách. Každý upřeně koukal kouzelníkovi pod ruce, ale nikdo nepoodhalil tajemství magie!

Vystoupení pana Kroulíka nemělo chybu. Očekávali jsme, že to bude zpestření večera. V tom jsme se ale dost mýlili! Nebylo to jen zpestření večera, ale opravdový zlatý hřeb!

Tímto bychom chtěli ještě jednou poděkovat za super večer Team FHlogistic"

Jakub Hejral, majitel společnosti FH Logistic s.r.o.

25. ledna 2017, Semily

DOPORUČENÍ: stránka google+ Falešní hráči

Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.