ADEON CZ s.r.o.

28.červen 2018 Reference na naše služby

"Teambuilding byl koncipován v duchu "Mezi realitou a snem" a dvouhodinové vystoupení Jakuba sem přesně zapadlo. Pro všechny účastníky bylo báječným zážitkem jehož byli aktivními účastníky. A přestože mezi mými kolegy-počítačovými odborníky-je řada skeptiků, kteří hned tak něčemu neuvěří, vystoupení je nadchlo a jako bonus si z něj odnesli řadu otázek k přemýšlení :-) Děkujeme a doporučujeme."

Václav Škarka, ADEON CZ s.r.o.

Na stránkách Google+ Falešných hráčů jsme obdrželi referenci na náš program Mentalista od pana Václava Škarky ze společnosti ADEON CZ s.r.o..

 

"Jakubovo vystoupení bylo součástí našeho teambuildingu na hotelu Horal v Beskydech. Teambuilding byl koncipován v duchu "Mezi realitou a snem" a dvouhodinové vystoupení Jakuba sem přesně zapadlo. Pro všechny účastníky bylo báječným zážitkem jehož byli aktivními účastníky. A přestože mezi mými kolegy-počítačovými odborníky-je řada skeptiků, kteří hned tak něčemu neuvěří, vystoupení je nadchlo a jako bonus si z něj odnesli řadu otázek k přemýšlení :-) Děkujeme a doporučujeme."

 

Václav Škarka, ADEON CZ s.r.o.

28. 6. 2018, Ostrava

DOPORUČENÍ: stránka google+ Falešní hráči

Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.