Reference na naše služby

Reference na naše služby

Magický program "Falešní hráči" na firemních večírcích a soukromých akcích.

SAZKA a.s.

SAZKA a.s. 29.listopad 2016 Reference na naše služby

"Byli jsme ohromeni, nadšeni a naprosto úžasně pobaveni! Tak by se dalo shrnout vystoupení Falešných hráčů... Je neuvěřitelné, co jste dokázali vytvořit za atmosféru a udržet ji během celého večera. Je vidět, že vaše práce je pro vás opravdu zábavou a to se skvěle podepisuje na tom, jak nenuceně dokážete lidi bavit. Bylo to skvělé, už se těším, že vás pozvu na další firemní akci!"

Petra Farkašová, SAZKA a.s.

Narozeninová oslava, Pavel Smažík

6.listopad 2016 Reference na naše služby

"Těžko to vyjádřit pár slovy. Profesionalita, vstřícnost, zábava, úžas, úspěch ... děkuju, Falešní Hráči, zásadně jste přispěli k úspěchu mé oslavy! Všichni hosté se skvěle bavili a baví se (o vás) v úžasu ještě teď ..."

Pavel Smažík

Svatební program, Smolotely

Svatební program, Smolotely 5.říjen 2016 Reference na naše služby

"...V úžasné atmosféře celého dne jsme s ním nic netušící o jeho schopnostech navázali přátelský vztah a o to větší bylo pak překvapení, když jsme zjistili, s kým máme tu čest :-) Uchvátil nás jeho karetním uměním, variací na hru se skořápkami i hypnózou.. Byl to parádní zážitek a my jenom doufáme že ne poslední..."

Jiří Ďoubek

MALL.CZ

MALL.CZ 15.srpen 2016 Reference na naše služby

"Zvědavost nenechá člověka se jen tak vzdát a má potřebu pečlivě studovat každý jejich pohyb, aby přišel na to, jak to dělají. Marně. ... Rozhodně doporučuji."

Eva Skutilová, MALL.CZ

LÁZNĚ Františkovy Lázně a.s.

LÁZNĚ Františkovy Lázně a.s. 29.červenec 2016 Reference na naše služby

"Hosté byli velmi nadšení falešnými casiny a lázeňské společnosti Lázně Františkovy Lázně a.s., Františkovy Lázně IMPERAL a.s. a Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s. Vaším profesionálním přístupem."

Petra Matějková, obchodní oddělení LÁZNĚ Františkovy Lázně a.s.

Knihovna Břetislava Kafky

Knihovna Břetislava Kafky 27.červen 2016 Reference na naše služby

"Multifunkční centrum naší knihovny, kde se beseda s Vámi konala, dosud nezažila takové množství návštěvníků najednou, které se dostavilo na besedu s Vámi. Celé dvě hodiny seděli všichni účastníci besedy jako přikovaní k židlím a napjatě poslouchali Váš výklad a byli fascinováni praktickými ukázkami Vašich hypnotizérských schopností. Věřím, že to nebyla naše poslední spolupráce a do naší knihovny brzy opět rád zavítáte."

PhDr. Marcela Fraňková, Knihovna Břetislava Kafky

Czech Hotel Awards

Czech Hotel Awards 10.červen 2016 Reference na naše služby

"Falešní hráči byli třešničkou na dortu slavnostního galavečera Czech Hotel Awards 2016. Všichni hosté se skvěle bavili a byli naprosto "okouzleni" schopnostmi Falešných hráčů! Moc Vám děkujeme, jste dokonalí profesionálové a vaše výkony jsou doslova magické!"

Ing. Martin Piskoř, organizátor Czech Hotel Awards

Jalta Boutique Hotel

Jalta Boutique Hotel 13.duben 2016 Reference na naše služby

"Hosté byli doslova očarovaní schopnostmi Falešných hráčů a toužili se dozvědět, jak to jen dělají... Téměř nadpřirozené mentalistické schopnosti Jakuba Kroulíka i talent dalších dvou falešných hráčů si zaslouží obdiv. Všichni pánové jsou milí, vtipní, pohotoví a umí výborně zabavit i větší skupinu hostů najednou. Nejsou to ale klasičtí kouzelníci, nechtějí vás jen ohromit nějakou jednoduchou optickou iluzí. Zkrátka - jsou to profíci a jsou skvělí!"

Kristina Maixnerová, Jalta Boutique Hotel

Narozenimová oslava, Tomáš Řemínek

9.únor 2016 Reference na naše služby

"Není divu, že je Jakub považovaný za špičku ve svém oboru. ... Jakubův záběr triků je opravdu široký a vše podává velmi milým a chytlavým způsobem. Základní otázkou celého večera bylo: "Jak to sakra dělá???" :-) Někdy jsme dostali částečné nebo dokonce celé odpovědi, ale ty v nás vyvolávaly spíše další otázky. Líbilo se mi, že program byl úplně jiný, než mají různí kouzelníci. On taky Jakub není kouzelník - je to prvotřídní mentalista a falešný hráč.

Tomáš Řemínek

Narozeninová oslava, Ivan Sobička

6.únor 2016 Reference na naše služby

"Skoro by se řeklo, že se jedná o osvětu, kdyby ovšem sám hlavní aktér nehrál falešně. Nebo... kdo ví? Něco jako český Derren Brown. Přeju Jakubovi, aby z toho jednou vznikl nějaký větší program třeba v televizi. Byla by to zábava a myslím velmi prospěšný čin!"

Ivan Sobička

Poodhalíme vám skrytá tajemství.