Reference na naše služby

Reference na naše služby

Magický program "Falešní hráči" na firemních večírcích a soukromých akcích.

ADEON CZ s.r.o.

ADEON CZ s.r.o. 28.červen 2018 Reference na naše služby

"Teambuilding byl koncipován v duchu "Mezi realitou a snem" a dvouhodinové vystoupení Jakuba sem přesně zapadlo. Pro všechny účastníky bylo báječným zážitkem jehož byli aktivními účastníky. A přestože mezi mými kolegy-počítačovými odborníky-je řada skeptiků, kteří hned tak něčemu neuvěří, vystoupení je nadchlo a jako bonus si z něj odnesli řadu otázek k přemýšlení :-) Děkujeme a doporučujeme."

Václav Škarka, ADEON CZ s.r.o.

SERVIER SLOVENSKO spol. s r.o.

SERVIER SLOVENSKO spol. s r.o. 20.březen 2018 Reference na naše služby

"Keď som kontaktovala Jakuba s požiadavkou, aby si pre nás pripravil svoju mentalistickú show, moja požiadavka mala "hlbší zmysel" ako len zabaviť kolegov na celo firemnom meetingu. Potrebovala som urobiť prepojenie so schopnosťou mentalistu "čítať myšlienky" a schopnosťou človeka sledovať a rozpoznať mimiku a reč tela partnera s ktorým komunikuje - body language. Jakub bol skutočne SUPER! Bez okolkov poodhalil svoje "tajomstvá", čím neskutočne zaujal publikum a na 100% splnil aj "hlbší zmysel" celého vystúpenia. Ďakujem :)."

Iveta Bauerová, SERVIER SLOVENSKO spol. s r.o.

Ústav přístrojové techniky AV ČR,v.v.i.

Ústav přístrojové techniky AV ČR,v.v.i. 15.listopad 2017 Reference na naše služby

"Vystoupení vzbudilo veliký zájem publika. Jsem velmi spokojen a mohu vřele doporučit. Mě osobně se také líbil přístup pana Kroulíka k problematice mentalismu a jeho aktivity při odhalování nemorálních triků a podvodů."


Bohdan Ruzicka, Ústav přístrojové techniky AV ČR,v.v.i.

Káva s párou, manželé Plíhalovi

Káva s párou, manželé Plíhalovi 27.říjen 2017 Reference na naše služby

"Jakub nás zaujal v televizi a doporučením od přátel. Poprvé jsme si jeho vystoupení nedokázali předem úplně představit. Realita předčila očekávání. Už jeho charizmatické vzezření, oblek, výška, úsměv, oči. Jeho projev je absolutně přirozený a nejen my dámy se mu snažíme ubránit a nepřistoupit na jeho “čarování”, ale podlehnou i muži vzezření Arnolda Schwazenegera. Je to někdy naprosto nepochopitelné, jak hypnóza, tak i karty, skořápky, civíte na něj, koukáte mu do karet, sledujete a přesto, že vám vše ještě popíše, prostě nemáte šanci.

Úžasně prožitý čas, kdy jste víceméně mimo reálný svět, někdy není na škodu si odskočit, a poté se vrátit a s ostatními se snažit tomu všemu přijít na kloub. Je to tak vždycky, po skončení a ještě dlouho poté se řeší, jak to udělal a to přece není možné a spousta dalších otázek, na které stejně nikdo z nás nezná odpověď. Jen Jakub Kroulík se svými Falešnými hráči."

Kavárna Káva s párou, manželé Plíhalovi

Hvězdárna a planetárium Brno II

20.říjen 2017 Reference na naše služby

"Vystoupení bylo to dechberoucí. Děkuji, skvělému panu Kroulíkovi, za jedinečný zážitek! Budu se těšit na další případnou přednášku."

Iveta Vymětalová

Hvězdárna a planetárium Brno III

20.říjen 2017 Reference na naše služby

"Včerejší večer jsem se přednášky pana Jakuba Kroulíka zúčastnila a musím říct, že to byl naplněný, velmi inteligentně pojatý a přínosný večer, který měl spád od A až do Z.... v tom pořadu nebyla minuta, kdy by člověk polevil v pozornosti a já velmi obdivuji dovednosti , způsob i nadhled s jakou pan Jakub přednášku pojal a vedl. Za sebe mohu říci, že se hypnóza mě osobně dotýkala a měla účinek, ačkoli jsem nebyla mezi vybranými a hypnotizovánými na pódiu, ale seděla jsem v publiku ve druhé řadě. V životě bych neřekla, že až tak daleký účinek bez osobního kontaktu to může mít. Zároveň jak již tu psala přede mnou jedna pisatelka, přednáška je i poučná. (...) Takže za mě super večer a méně citlivým jedincům doporučuji zaměnit přednášky " duchovna" za více "materialisticky " orientované."

Eva Dostálová

Hana Rollerová

Hana Rollerová 27.září 2017 Reference na naše služby

Když jsem se šla poprvé podívat na Jakuba Kroulíka, jako doprovod kamarádky, kterou vystoupení "Moc a síla hypnózy" na rozdíl ode mne, zajímalo, vůbec jsem netušila, jak moc to ovlivní můj život...

Vystoupení bylo působivé a celou dobu mi přišlo až neuvěřitelně snadné, jak tento mentalista ovládá lidi z publika. Bojovala jsem v duchu s tím, zda je to vůbec možné. To mě nakonec přimělo k tomu, že jsem po vystoupení za Jakubem Kroulíkem zašla. Jeho sebevědomí v odpovědi, zda by mi pomocí hypnózy dokázal pomoci od mé celoživotní fobie rozhodlo o tom, že jsem i já chtěla vyzkoušet hypnózu jako moji poslední možnost.

Na první schůzce ode mne zaznělo něco v duchu: "Děkuji, že jste si udělal čas, ale stejně si myslím, že se mnou Vám to nepůjde". V následující minutě jsem se stala dokonale fungujícím médiem a pak zaznělo nepočítaně: "Bože, to není možný" z čehož to poslední jsem vyslovila, když jsem si prohlížela opravdu nechutně velkého živého křižáka v krabičce s průhledným víčkem, kterou jsem držela v ruce...

TAKŽE VELKÝ HOLD VAŠEMU UMĚNÍ A DOŽIVOTNÍ DĚKUJI PANE JAKUBE KROULÍKU!"

Hana Rollerová

Music Bar Forea

Music Bar Forea 11.červen 2017 Reference na naše služby

"Již při pohledu na pana Jakuba Kroulika mi bylo jasné, že bych mu asi nedovedla dlouho vzdorovat. Když jsem seděla spolu s ostatními dobrovolníky na židlích, říkala jsem si, že před lidmi asi podlehnout nedokážu. Nicméně jsem na slovo poslouchala a postupně se uvolnila, až zbyl jen hypnotizérův hlas, který mi říkal, co budu dělat a aniž bych se snažila, všechno šlo samo. Nemusela jsem ovládat své tělo. Jen naslouchat tomu hlasu. Když jsem měla vzdorovat hypnóze, měla jsem pocit, že to dokážu až do chvíle, kdy jsem přestávala vidět hypnotizéra a podlehla jeho pohledu. (...) Bylo příjemné, že jsem se mohla uvolnit a nemusela ovládat, co dělám. Nebylo ovšem moc příjemné, když jsme byli v zimě, v teple, ani když jsme měli být smutní. Ovšem při každém uvedení do bdělého stavu jsem byla nabitá energií. I při odchodu jsem žila jen v přítomnosti a vůbec se nestarala o povinnosti, co mě čekají, ani o minulost. Byla jsem prostě nabitá energií a šťastná. Jako v euforii. Překvapilo mě ale, že i následující celé dopoledne jsem byla jako omámená. A doteď mám pocit, že se ke mě stres všedního života ještě nevrátil. Moc děkuji za zážitek a vřele doporučuji všem vyzkoušet, když budete mít příležitost "

Jana Šuláková

Párty, Lenka Fialová

8.červen 2017 Reference na naše služby

"Vidět Jakuba v akci byl pro mě i pro ostatní zúčastněné obrovský zážitek. (...) naše párty tak dostala zcela nový šmrnc. Ještě jednou díky!!!"

Lenka Fialová

Městská knihovna Chomutov II

Městská knihovna Chomutov II 7.červen 2017 Reference na naše služby

"Jelikož jsem se přednášky o Hypnóze zúčastnila společně se svou dcerou, ráda bych o tomto neuvěřitelném zážitku napsala pár slov. Moje dcera byla vybrána mezi několik odvážlivců, kteří se dobrovolně nechali zhypnotizovat od pana Kroulika.

Mimochodem já o to také velmi stála, ale nebyla jsem tak rychlá . Dojem, který to na mě zanechalo, byl fantastický.

Moje dcera v hypnoze zapomněla své jméno, pocítila -30 stupňovou zimu, začla se bezvýznamně smát a usínala na povel. Během těchto stádií a celkově poté se cítila skvěle, odpočatě a euforisticky. Já osobně jsem na to zírala chvílemi s otevřenou čelistí.

Tímto děkuji panu Kroulíkovi za megasuper zážitek a budu se těšit na další shledání. PS: příště si to místo u Vás na židli nenechám ujít "

Ivana Štěpánková

Poodhalíme vám skrytá tajemství.