Reference na naše služby

Reference na naše služby

Magický program "Falešní hráči" na firemních večírcích a soukromých akcích.

Music Bar Forea

Music Bar Forea 11.červen 2017 Reference na naše služby

"Již při pohledu na pana Jakuba Kroulika mi bylo jasné, že bych mu asi nedovedla dlouho vzdorovat. Když jsem seděla spolu s ostatními dobrovolníky na židlích, říkala jsem si, že před lidmi asi podlehnout nedokážu. Nicméně jsem na slovo poslouchala a postupně se uvolnila, až zbyl jen hypnotizérův hlas, který mi říkal, co budu dělat a aniž bych se snažila, všechno šlo samo. Nemusela jsem ovládat své tělo. Jen naslouchat tomu hlasu. Když jsem měla vzdorovat hypnóze, měla jsem pocit, že to dokážu až do chvíle, kdy jsem přestávala vidět hypnotizéra a podlehla jeho pohledu. (...) Bylo příjemné, že jsem se mohla uvolnit a nemusela ovládat, co dělám. Nebylo ovšem moc příjemné, když jsme byli v zimě, v teple, ani když jsme měli být smutní. Ovšem při každém uvedení do bdělého stavu jsem byla nabitá energií. I při odchodu jsem žila jen v přítomnosti a vůbec se nestarala o povinnosti, co mě čekají, ani o minulost. Byla jsem prostě nabitá energií a šťastná. Jako v euforii. Překvapilo mě ale, že i následující celé dopoledne jsem byla jako omámená. A doteď mám pocit, že se ke mě stres všedního života ještě nevrátil. Moc děkuji za zážitek a vřele doporučuji všem vyzkoušet, když budete mít příležitost "

Jana Šuláková

Párty, Lenka Fialová

8.červen 2017 Reference na naše služby

"Vidět Jakuba v akci byl pro mě i pro ostatní zúčastněné obrovský zážitek. (...) naše párty tak dostala zcela nový šmrnc. Ještě jednou díky!!!"

Lenka Fialová

Městská knihovna Chomutov II

Městská knihovna Chomutov II 7.červen 2017 Reference na naše služby

"Jelikož jsem se přednášky o Hypnóze zúčastnila společně se svou dcerou, ráda bych o tomto neuvěřitelném zážitku napsala pár slov. Moje dcera byla vybrána mezi několik odvážlivců, kteří se dobrovolně nechali zhypnotizovat od pana Kroulika.

Mimochodem já o to také velmi stála, ale nebyla jsem tak rychlá . Dojem, který to na mě zanechalo, byl fantastický.

Moje dcera v hypnoze zapomněla své jméno, pocítila -30 stupňovou zimu, začla se bezvýznamně smát a usínala na povel. Během těchto stádií a celkově poté se cítila skvěle, odpočatě a euforisticky. Já osobně jsem na to zírala chvílemi s otevřenou čelistí.

Tímto děkuji panu Kroulíkovi za megasuper zážitek a budu se těšit na další shledání. PS: příště si to místo u Vás na židli nenechám ujít "

Ivana Štěpánková

Městská knihovna Chomutov I

Městská knihovna Chomutov I 6.červen 2017 Reference na naše služby

"Přednáška byla velice povedená a jsem ráda, že jsem si mohla na vlastní kůži vyzkoušet být médiem. Překvapilo mě, že i přes můj vnitřní rozpor, nějaká zvláštní energie ovládla mou mysl a zakusila jsem něco jedinečného. Za snový zážitek, skvělý, profesionální a vstřícný projev děkuji panu Jakub Kroulik 

Petra Kotyzová

Cetros, s.r.o.

Cetros, s.r.o. 31.květen 2017 Reference na naše služby

"Vystoupení Jakuba Kroulíka bylo zlatým hřebem čtyřdenního školení v psychologii vlivu a úspěchu. Jakub Kroulík nejen demonstroval dokonale psychologicky propracované efekty, které šokovaly řadu odborníků, ale prokázal, že patří mezi evropskou špičku v mentálních efektech."

Libor Činka, jednatel Cetros, s.r.o.

Narozeninová oslava, Pavla Horálková

30.květen 2017 Reference na naše služby

"Objednali jsme si Jakuba na rodinnou oslavu a nemohli jsme udělat lépe. (...) Ještě dlouho po oslavě jsme v rodině řešili, jak to ten chlap vlastně dělá :-) Vřele doporučuji všem!"

Pavla Horálková (Nedvědová)

Káva s párou

Káva s párou 24.květen 2017 Reference na naše služby

"Nejsem clovek, ktery se vyjdaruje na Fb, ale vcera jsem se zucastnila teto uzasne besedy. A na vlastni kuzi vyzkousela hypnozu. Videla jsem par videi a rikala jsem si jestli je mozne, aby nejaky clovek ovladal jineho cloveka. Z vlastni zkusenosti mohu rict, ze nechapu jak, ale je to mozne. Pan Jakub me nekolikrat uvedl do hypnozy a tim mi dakazal, ze hypnoza ma opravdu velkou silu.

Timto bych mu chtela podekovat za krasny zazitek (ikdyz nektere situace vim z vypraveni od sestry, ktera se besedy take zucastnila) a vsem doporucuji vyzkouset na vlastni kuzi."

Helena Smolová

Hvězdárna a planetárium Brno

Hvězdárna a planetárium Brno 18.duben 2017 Reference na naše služby

"Beseda s názvem Moc a síla hypnózy s panem Jakubem Kroulíkem byla jedna z nejvydařenějších akcí, která se na brněnké hvězdárně za poslední rok odehrála. Člověk se podvědomě tomu všemu brání uvěřit, tomu co viděl, zírá na to s úžasem a otevřenou pusou, ale nakonec podlehne a uvědomí si, že to vše vlastně dává smysl. (...) Není co řešit, na hvězdárně opět na podzim... :-)"

Mgr. Josef FormanHvězdárna a planetárium Brno

Městská knihovna Loket

Městská knihovna Loket 6.duben 2017 Reference na naše služby

"Nezapomenutelný zážitek na besedě s Jakubem. Do včera jsem si myslel, že mě již nic nemůže překvapit a velice jsem se spletl. Má skepse byla smetena vlnou neskutečného zážitku. Moc děkuji..."

Alexander Vašák

Wüstenrot - stavební spořitelna a.s.

Wüstenrot - stavební spořitelna a.s. 22.únor 2017 Reference na naše služby

"Pro nejúspěšnější obchodní partnery a manažery finanční skupiny Wüstenrot jsme uspořádali netradiční setkání, jehož zlatým hřebem mělo být a určitě bylo vystoupení pana Kroulíka s programem Falešní hráči."

Mgr. Radim Dvořáček, Wüstenrot - stavební spořitelna a.s.

Poodhalíme vám skrytá tajemství.