Reference na naše služby

Reference na naše služby

Magický program "Falešní hráči" na firemních večírcích a soukromých akcích.

Hvězdárna a planetárium Brno

Hvězdárna a planetárium Brno 18.duben 2017 Reference na naše služby

"Beseda s názvem Moc a síla hypnózy s panem Jakubem Kroulíkem byla jedna z nejvydařenějších akcí, která se na brněnké hvězdárně za poslední rok odehrála. Člověk se podvědomě tomu všemu brání uvěřit, tomu co viděl, zírá na to s úžasem a otevřenou pusou, ale nakonec podlehne a uvědomí si, že to vše vlastně dává smysl. (...) Není co řešit, na hvězdárně opět na podzim... :-)"

Mgr. Josef FormanHvězdárna a planetárium Brno

Městská knihovna Loket

Městská knihovna Loket 6.duben 2017 Reference na naše služby

"Nezapomenutelný zážitek na besedě s Jakubem. Do včera jsem si myslel, že mě již nic nemůže překvapit a velice jsem se spletl. Má skepse byla smetena vlnou neskutečného zážitku. Moc děkuji..."

Alexander Vašák

Wüstenrot - stavební spořitelna a.s.

Wüstenrot - stavební spořitelna a.s. 22.únor 2017 Reference na naše služby

"Pro nejúspěšnější obchodní partnery a manažery finanční skupiny Wüstenrot jsme uspořádali netradiční setkání, jehož zlatým hřebem mělo být a určitě bylo vystoupení pana Kroulíka s programem Falešní hráči."

Mgr. Radim Dvořáček, Wüstenrot - stavební spořitelna a.s.

FH Logistic s.r.o.

FH Logistic s.r.o. 24.leden 2017 Reference na naše služby

"Objednali jsme si na společný večer vystoupení pana Kroulíka. (...) Sám jsem si před začátkem vystoupení určoval cíle, na co bych se měl soustředit, abych poodhalil triky, které se zdají být jako zázrak! (...) Já i všichni ostatní měli oči na stopkách. Každý upřeně koukal kouzelníkovi pod ruce, ale nikdo nepoodhalil tajemství magie!

Vystoupení pana Kroulíka nemělo chybu. Očekávali jsme, že to bude zpestření večera. V tom jsme se ale dost mýlili ! Nebylo to jen zpestření večera, ale opravdový zlatý hřeb!"

Jakub Hejral, majitel FH Logistic s.r.o.

Praha 1 - útvar starosty

Praha 1 - útvar starosty 15.leden 2017 Reference na naše služby

"Jakub se totiž na oslavě prezentoval natolik přesvědčivě, že všem zúčastněným doslova rozum zůstával stát... Děkujeme Jakubovi za skvělou a originální zábavu... Co na to řekl sám pan starosta? 'Vtipný, pohotový – a hlavně opravdu dobrý v tom, co předvedl. Takový je Jakub Kroulík a já doufám, že jsme se neviděli naposledy!'"

MgA. Veronika Blažková, MBA, Útvar starosty, Městská část Praha 1

Ministerstvo financí České republiky

Ministerstvo financí České republiky 29.prosinec 2016 Reference na naše služby

"V souvislosti s blížícím se závěrem roku je obvyklé bilancovat a končící rok zhodnotit. Nejinak je tomu i v roce letošním. Kromě jiných událostí v něm nemohu nezhodnotit i Den otevřených dveří na Ministerstvu financí, který proběhl dne 28. září 2016. 

Byl velmi úspěšný a je nepochybné, že na jeho kladném hodnocení máte významný podíl také Vy. Přijměte tedy naše upřímné poděkování. A zároveň mi dovolte vyslovit přání o možnosti naší případné další vzájemné spolupráce.

S úctou a respektem k Vaším schopnostem a dovednostem,

JUDr. Ondřej Závodský, Ph.D, náměstek ministra financí"

FELICIUS MEDIA s.r.o.

FELICIUS MEDIA s.r.o. 14.prosinec 2016 Reference na naše služby

"Jakub je nejlepší mentalista kterého znám. Jeho přístup je celostní a umí odhalit i trošku z jeho umění a tajemství. Baví mě jeho nadšení pro věc a chuť měnit lidem jejich zažité představy. Držím palce s paranormalní výzvou a všem doporučuji spolupracovat s Jakubem."

Ctirad Hemelík, FELICIUS MEDIA s.r.o.

SAZKA a.s.

SAZKA a.s. 29.listopad 2016 Reference na naše služby

"Byli jsme ohromeni, nadšeni a naprosto úžasně pobaveni! Tak by se dalo shrnout vystoupení Falešných hráčů... Je neuvěřitelné, co jste dokázali vytvořit za atmosféru a udržet ji během celého večera. Je vidět, že vaše práce je pro vás opravdu zábavou a to se skvěle podepisuje na tom, jak nenuceně dokážete lidi bavit. Bylo to skvělé, už se těším, že vás pozvu na další firemní akci!"

Petra Farkašová, SAZKA a.s.

Narozeninová oslava, Pavel Smažík

6.listopad 2016 Reference na naše služby

"Těžko to vyjádřit pár slovy. Profesionalita, vstřícnost, zábava, úžas, úspěch ... děkuju, Falešní Hráči, zásadně jste přispěli k úspěchu mé oslavy! Všichni hosté se skvěle bavili a baví se (o vás) v úžasu ještě teď ..."

Pavel Smažík

Svatební program, Smolotely

Svatební program, Smolotely 5.říjen 2016 Reference na naše služby

"...V úžasné atmosféře celého dne jsme s ním nic netušící o jeho schopnostech navázali přátelský vztah a o to větší bylo pak překvapení, když jsme zjistili, s kým máme tu čest :-) Uchvátil nás jeho karetním uměním, variací na hru se skořápkami i hypnózou.. Byl to parádní zážitek a my jenom doufáme že ne poslední..."

Jiří Ďoubek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.