Děti zažily tajemný večer s magií

12.srpen 2014 Zajímavosti

Tajemné vystoupení kouzelníka na dětském táboře MultiKultiKreAktiv v Rakousku.

www.multikultikreaktiv.com

Spolek Multi-Kulti KreAktiv uspořádal ve dnech 26. 7 – 2. 8. 2014 v dolnorakouském Ottensteinu „Kreativní týden pro děti“. Pro děti z České republiky a Rakouska zde bylo přichystáno mnoho různých kreativních, sportovních, tanečních, turistických, ale i poznávacích aktivit pod vedením zkušených lektorů, kladoucích si za cíl všestranně rozvíjet osobnost člověka.

Již druhým rokem je nedílnou součástí této zajímavé akce také interaktivní vystoupení kouzelníka z týmu Falešných hráčů. Nejen děti se ale tentokrát dobře bavili s kouzelníkem. Ve čtvrtek 31. 8. 2014 přijel do Hotelu Ottenstein český fotbalový tým. Ten chtěl magii také a tak tentýž večer se i pro ně uspořádalo vystoupení. Došlo nejen na klasická kouzla, ale i na čtení myšlenek, anatomii lži, skořápky i na pár kouzelnickým gagů :-) 

 

Fotogalerie:

Děti v Ottensteinu zažily tajemný večer plný kouzel. Děti s kouzelníkem spolupracují rádi. Každou rekvizitu pečlivě prozkoumají ;-) Malý asistent Kuba pomáhá při kouzlení. Kouzelník děti při vystoupení zapojuju aktivně do svých kouzel.
 Děti testují kouzelníkovu naprosto neprůhlednou masku.  Kouzelník čaruje s malým asistentem.  Finálem vystoupení pro děti bylo objevení živého morčete z kouzelnického klobouku. Zde ho ještě před vystoupením necháváme mizet do klobouku :-)  MultiKultiKreAktiv
Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.