Trezor Paranormální výzvy bude otevřen již za 5 dní

16.březen 2015 Paranormální výzva

Pozvánka na akci pro veřejnost

Tento pátek 20. 3. 2015 v 10 hodin dopoledne bude za přítomnosti médií otevřen trezor Paranormální výzvy.
Papírové krabice budou z trezoru vyjmuty a všichni se konečně dozvíme, jaké předměty se v nich ukrývaly.

Dozvíme se také, zda či který z tipujících jasnovidců uspěl a správně všechny předměty určil.

Před třemi měsíci, 19. prosince v 10 hodin dopoledne, jsme v pražském Obchodním centru Nový Smíchov, vystavili trezor Paranormální výzvy.

Do tohoto trezoru, který je návštěvníkům obchodního centra po celé tři měsíce neustále na očích, umístili tři různí lidé vlastní papírovou krabici s tajným předmětem v každé z nich. Ti, kteří vybrali a vložili předměty do krabic, svou volbu nikomu nesdělili. Každý z těchto zástupců si po uzamčení trezoru odnesl a uschoval jeden klíč. Trezor tak lze otevřít, pouze pokud se sejdou všechny tři zainteresované strany.

Pozor na konec hlasování

Možnost zaslat nám svůj tip, jaké předměty se skrývají v trezoru končí 19.3.2015 v 10:00 hodin. Poté budou všechny zaslané tipy vystaveny zde na webu, aby si mohl každý ihned po otevření trezoru zkontrolovat výsledky a zjistit, zda či kdo správně identifikoval všechny tři předměty v trezoru. 

Vyplacení finanční odměny

Odměna 100 000 Kč bude vyplacena pouze té osobě, která správně určila všechny tři předměty. Správně určit kdo do trezoru který předmět vložil, není pro vyplacení výhry nezbytné. V případě, že více osob správně určí všechny tři předměty v trezoru, odměnu si mezi sebou rozdělí rovným dílem.

 

Foto: Ondřej Neff

Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.