Pozvánka na tiskovou konferenci – Paranormální výzva Českého klubu skeptiků Sisyfos

22.duben 2014 Paranormální výzva

Dovolujeme si vás pozvat na první tiskovou konferenci Paranormální výzvy Českého klubu skeptiků Sisyfos a skupiny Falešní hráči, která se bude konat ve čtvrtek, 24. 4. 2014 v Praze v Rock Café, Národní 20, 110 00 Praha 1 v 16:00 hodin.

Téma:
V České republice poprvé probíhá česká „Paranormální výzva“. Může se do ní přihlásit každá osoba, která má paranormální schopnosti. Tyto schopnosti budou prověřeny dvojitě zaslepeným experimentem. Osoba, u které se schopnosti "potvrdí", může získat nově navýšenou odměnu 120.000Kč a postoupit do One Million Dollar Paranormal Challenge v USA, kde může, jak název napovídá, po úspěšném testování, získat $1.000.000. Za posledních 50 let co výzva v USA probíhá, odměnu ještě žádná osoba nezískala.

Budou podány informace jak o výzvě, tak o připravovaných i již realizovaných experimentech. Mezi u nás testované schopnosti patří například proutkaření, detekce živého organismu, jasnovidectví. Připravujeme testování schopnosti tzv. přímého vnímání z okolí bez užití zraku, tedy vnímat barvy, tvary a číst se zakrytýma očima. Osob s touto schopností v Česku neustále přibývá.

Účastníci tiskové konference:
Čeněk Zlatník - předseda Českého klubu skeptiků Sisyfos 
Leoš Kyša - koordinátor Paranormální výzvy
Jakub Kroulík - specialista na podvodné provádění paranormálních jevů, dohled
Václav Dejčmar – hlavní donátor Paranormální výzvy

Občerstvení je zajištěno.

V případě jakýchkoliv dotazů v souvislosti s tiskovou konferencí mě neváhejte kontaktovat.

S pozdravem,

Jakub Kroulík
Paranormální výzva Českého klubu skeptiků Sisyfos
Telefon: +420 725 077 666
www.paranormalnivyzva.info

Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.