Paranormální výzva má první tři vážné uchazeče

12.únor 2014 Paranormální výzva

Je nám ctí oznámit, že již v prvním měsíci letošního roku se přihlásili tři vážní uchazeči na Paranormální výzvu. Tři pánové, kteří mají zkušenosti s vědeckým neznámem, minulý týden přišli na pohovor o svých mimořádných schopnostech.

Podobně jako při loňské celoevropské výzvě se i letos objevilo proutkařství a to klasické pomocí proutku, virgule, i méně tradiční pomocí lahvičky vody zavěšené na provázku k hledání podzemních vodních toků. Mimo to se proutkaři soustřeďují na hledání geopatogeních zón a jeden z nich se zabývá jejich vyrušováním. Další uchazeč o prověření svých schopností má zájem o potvrzení své schopnosti vidět aury a schopnosti z nich číst velmi osobní informace o dané osobě, dále prý disponuje jasnovidectvím.

Na základě zmíněného rozhovoru s čerstvými uchazeči budou připraveny experimenty na míru jejich deklarované schopnosti. Experimenty budou probíhat s dvojitým zaslepením, aby se zajistil nezaujatý výsledek. O průběhu testování a o jednotlivých výsledcích vás budeme průběžně informovat. Další uchazeči se mohou přihlásit zde.

Obrázek Proutkař Petr Vileta, na pohovoru s organizačním týmem Paranormální výzvy. Obrázek Proutkař Jan Škoda na pohovoru s organizačním týmem Paranormální výzvy. Obrázek Milan Nostrad na pohovoru s organizačním týmem Paranormální výzvy.

Foto: Ondřej Neff

Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.