Muž, který prý dokáže vycítit vodu

28.srpen 2016 Paranormální výzva

Pan Jozef Pišoja se přihlásil k testu v Paranormální výzvě, protože, jak sám říká: „Od narození mám dar vnímání jemnohmotných světů. Vidím aury, duchovní svět, cítím vodu, geopatogenní zóny apod. Rád bych se zúčastnil vašeho pokusu, který by jednoznačně prokázal existenci těchto jevů.“ Podobné schopnosti měla prý i jeho babička. Ta v něm také od jeho dětství rozvíjela rozpoznaný talent. Pan Pišoja se svými schopnostmi se neživí. Snaží se ale jimi pomáhat všem, kteří jej o pomoc požádají.

Ve čtvrtek 11. srpna 2016 od 14 hodin se v Jalta Boutique Hotelu v Praze na Václavském náměstí uskutečnilo setkání s dalším uchazečem o test svých paranormálních schopností.

Na toto setkání, které se odehrálo v konferenční místnosti hotelu, se pan Pišoja dostavil v doprovodu své partnerky. Ta je mu oporou a práci pana Pišoji upřímně obdivuje. Sama prý má také slušnou knihovnu o duchovních a paranormálních tématech. Při tomto setkání, které se neslo v příjemném a uvolněném duchu, pan Pišoja všechny zúčastněné seznámil s výčtem svých schopností i s návrhy jejich experimentálního ověření. Došlo také na základní praktické ukázky schopností „vycítění vody“, „určení živých a mrtvých osob podle fotografie“ a „diagnostiku zdravotního stavu pomocí aury“.

Obrázek Jozef Pišoja - uchazeč o test Paranormálních schopností
Josef Pišoja určuje, které osoby na fotografii jsou živé a které již nežijí. Jakub Kroulík z Paranormální výzvy kontroluje výsledek. (Foto: Ondřej Neff)

Z praktických ukázek, které pan Pišoja při setkání předvedl, a z rozhovoru s ním vyplynulo, že jeho velmi silnou stránkou je schopnost vycítit přítomnost vody. Domluvili jsme se s ním proto na experimentu s vycítěním vody. Test proběhne pravděpodobně koncem září tohoto roku.

Obrázek Jozef Pišoja - uchazeč o test Paranormálních schopností_schopnost vycítit vodu   Obrázek Jozef Pišoja - uchazeč o test Paranormálních schopností_schopnost vycítit vodu
Josef Pišoja předvádí svou schopnost "vycítění vody". (Foto: Ondřej Neff)

Experimenty Paranormální výzvy budou pro vás exkluzivně dokumentovat:

Rozhlas: Tereza Šťastná – ČRO Plus Televize: Jaroslav Mareš - FTV Prima Fotografie: Ondřej Neff

Podívejte se na video upoutávku

Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.