Četli jste článek o vidění bez očí v Hospodářských novinách

9.srpen 2014 Paranormální výzva

V magazínu Víkend Hospodářských novin, který ještě do neděle seženete v prodeji, vyšel článek Leoše Kyši o fenoménu "vidění bez očí" a o Paranormální výzvě.

http://hn.ihned.cz/c1-62611860-pripad-bystrozraky

V souvislosti s tímto článkem veřejně vyzýváme všechny lektory, kteří metodu nazývanou "metoda Marka Komissarova" či "metoda přímého vnímání z okolí" vyučují na svých seminářích, aby se nám přihlásili a dokázali pravdivost svých metod, které za úplatu vyučují.

 

Skeptik Leoš Kyša je přesvědčen,
že metoda Marka Komissarova je podvod!

  

Mark Komissarov při své veřejné prezentaci uvádí, že mnoho nevidomých již naučil znovu vidět bez užití očí, pomocí své metody přímého vnímání z okolí. Pokud se ale ptáte po konkrétních osobách, které by měli skutečně vidět bez očí, nenajdete ani jednu.

Nikdo z dospělých absolventů, dokonce ani sám autor metody Mark Komissarov, který metodu vyučuje, nebyl schopen předvést své schopnosti. Vždy se s dovednostmi prezentují pouze děti, které užívají tutéž metodu jako skeptik Leoš Kyša, demonstrující trikovou podstatu metody na tomto videu.

Máte jiný názor nebo metodu ovládáte? Napište nám ZDE

Toto video je součástí naší výzvy, která nabízí 1.000.000 Kč tomu, kdo dokáže v kontrolovaných podmínkách, že metoda Marka Komissarova funguje, má schopnosti skutečné, dokáže vidět bez očí a nejedná se o trik.

Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.