O společenské akci, kterou zajišťují Falešní hráči, opět v Nedělním Blesku

1.březen 2014 Falešní hráči v médiích

Dnes 2. března 2014 vyšel v Nedělním Blesku další článek o londýnském plese debutantek "Queen Charlotte's Ball", na jehož organizaci se Falešní hráči každoročně podílejí.

Na tomto noblesním bále mezi debutantkami zazářila poprvé v jeho historii též jedna dívka z České republiky, která má též afiliaci k Falešným hráčům.

O prestižní společenské akci Queen Charlotte's Ball završující londýnskou společenskou sezónu již česká média informovala v několika článcích. Bylo již uvedeno, že tento noblesní bál pro londýnskou smetánku organizuje Lukáš Kroulík a to s českým realizačním týmem Falešných hráčů, který se podílí i na zábavném programu pro tuto náročnou klientelu. Dosud však nebyla zmíněna velmi zajímavá skutečnost, že mezi vyvolenými dívkami, které se této tradiční akce účastnili v hlavní roli, zazářila i jedna dívka z České republiky, Claire Klingenberg.

Claire Klingenberg, která má též afiliaci k Falešným hráčům, si díky její přirozenosti a kouzlu oblíbily nejen pořadatelky akce, ale i fotografové. Objevila se tak na obálce prestižního britského deníku The Daily Telegraph i na fotkách v několika článcích dalších světových novin (Financial Times, NY Daily News, The Guardian, Daily Mail, The Vancouver Sun). Díky dobré zkušenosti pořadatelů jsou nyní dveře otevřeny i pro další dívky z ČR, které mají zájem o osobností a společenský rozvoj.

Obrázek Akce Falešných hráčů opět v Nedělním Blesku Obrázek Reportáž o práci Falešných hráčů v Nedělním Blesku
Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.