Večírek pro zástupce světových hodinářských značek

8.únor 2014 Firemní večírky

"Hodinky pro prezidenty"

Ve čtvrtek 6.2.2014 pozvala společnost Pohanka & co - Hodinky a klenoty Falešné hráče na svou brněnskou prezentaci luxusních hodinek aby zde, v hotelu Barceló Brno Palace, bavili hosty akce. 

"Patří k mistrům mezi mistry a nedělají chyby! Spojili se v dokonalost a zvou vás mezi sebe."

Těmito slovy vystihuje český ambasador hodinářské značky Armin Strom baletní mistr Vlastimil Harapes práci světových hodinářských mistrů, jejichž hodinky nosí ti nejnáročnější. Těmito slovy též označovali zúčastnění Falešné hráče po zkušenosti s jejich magií.

Děkujeme.

Fotogalerie z akce ZDE


Prezentační akce luxusních hodinářských značek jako jsou Vulcain a Armin Strom byla situována do zajímavých prostor hotelu Barceló v Brně. 
Bylo zde k vidění jen to nejlepší. Jednalo se převážně o ručně vyrobené jedinečné kousky. Některé z nich ve zlatém pouzdře či dokonce osázené diamanty a rubíny. Kolik je hodin tedy pozvané hosty zajímalo až na druhém místě. 

Hosté akce si mohli v průběhu celého večera nechat své vlastní hodinky přeměřit nejmodernějšími přístroji, byla pro ně připravena prezentace novinek z oboru, koncert, zhotovení pamětní fotografie s prezidentským motivem a byla zde i příležitost zažít magii, psychologii a umění Falešných hráčů

Sešli se zde zástupci těchto význačných svěrových značek aby předvedli své skvosty a posílili spolupráci. Falešní hráči pro tuto společnost nejsou pojmem zcela neznámým. Již v roce 2011 byli společností Hubert Schediwy & Syn Hodinky - klenoty pozváni do Rychnova nad Kněžnou, aby okouzlili hosty večerní společenské akce u přílezitosti osobní návštěvy švýcarského hodinářského mistra Armina Stroma a prezentace jeho značky. Tato společnost doporučila program Falešných hráčů i na tuto další skvostnou hodinářskou akci, aby se stali adekvátní zábavou náročného publika. 

 Obrázek Hubert Schediwy & Syn a Falešní hráči na společenské akci v hotelu Barceló
Obrázek Baletní mistr Vlastimil Harapes vystoupení Falešných hráčů  Obrázek Falešní hráči v brněnském hotelu Barceló Palace

 

Jak vypadají hodinky, které nosí prezidenti?

V tento večer jste mohli takovéto hodinářské klenoty nejen vidět, ale dokonce jste si na hodinářské skvosty mohli sáhnout a vekmi detailně si je prohlédnout. 

Obrázek Hodinky Barack Obama  Obrázek Hodinky Vulcain v rukou Falešných hráč Obrázek Hodinky Vulcain pro prezidenty USA

Večer věnovaný zástupcům věhlasných hodinářských značek byl velmi vydařený a jeho atmosféra byla přátelská. Salónek, v němž Falešní hráči působili, byl neustále zaplněn bavícími se lidmi. Věříme, že si hosté odnesli zážitek nejen z šikovných rukou hodinářských mistrů, ale i z šikovných rukou mistrů magie Falešných hráčů. 

Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.