Překvapení na firemním večírku

30.červen 2014 Firemní večírky

Společnost Europe Easy Energy a.s. uspořádala v Harmony Club Hotelu ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších teambuilding pro své zaměstnance s magickým programem Falešných hráčů.

V sobotu večer, 28.6.2014, byl pro zaměstnance společnosti Europe Easy Energy a.s připraven večer s překvapením. Do poslední chvíle skutečně nikdo z účastníků teambuildingu netušil, jaký program si pro ně vedení přichystalo.

Ve 21 hodin se v hotelové restauraci najednou objevili Falešný hráč a Kouzelník z týmu Falešných hráčů s připraveným programem plným kouzel, her a psychologických experimentů a ihned bylo všem jasné, že následující hodinu, na kterou byli Falešní hráči pozváni, bude o napínavou zábavu postaráno. Nabídka magické zábavy byla pestrá. Byli zde k vidění ukázky oblíbených podvodných her, na které si přítomní mohli zkusit vsadit casino peníze, ženy si mohly nechat přečíst myšlenky nebo pocítit moc a sílu pouhé sugesce anebo všichni, muži i ženy společně třeba mohli dohlížet na demonstraci „přímého vnímání z okolí“ dle metody Marka Komissarova, jejíž poctivost bude v následujících týdnech prověřovat výzkumný tým projektu „Paranormální výzva“ s možností získání finanční odměny 1.000.000 Kč.

Po celou hodinu byli Kouzelník i Falešný hráč plně obklopeni chytrými a vnímavými mladými lidmi, kteří se nebáli asistovat při magických experimentech a kteří tak spolu s Falešnými hráči tvořili velmi příjemnou atmosféru tohoto večera.

Obrázek Program na firemní večírek Harmony Club Hotel Špindlerův Mlýn
Skořápky v podání Falešného hráče byli skutečně velmi oblíbené.

Obrázek diváci na kouzelnickém vystoupení Harmony Club Hotel Špindlerův Mlýn
Šikovné ruce Falešného hráče sledovali diváci nepřetržitě celou hodinu.

Obrázek mentalista na firemní akci předvádí čtení bez očí Harmony Club Hotel Špindlerův Mlýn
Další část diváků spolupracovala s kouzelníkem.

Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.