P.M. Club zakusil Magic Night

25.leden 2014 Firemní večírky

Sobota 25.1.2014 byla ve znamení MAGIE. Společnosti Office Depot s.r.o. se daří podnikání a tak oslavovala úspěchy spolu se svými zaměstnanci v pražském P.M Club Cocktail & Music Baru.

Pro návštěvníky akce byl připraven velmi zajímavý program.

Tématem večera byla magie, proto pořádající agentura BBA Group s.r.o., která se specializuje na zajišťování firemních akcí na klíč, najala několik profesionálních kouzelníků (iluzionista Robert Fox, Falešný hráč Jakub Kroulík), aby hosty bavili a kouzlo večera bylo dokonalé. 

Magickým večerem hosty provázel kouzelník, nyní hlavně známý herec z televizních seriálů i divadla, Roman Štabrňák.

  • Na programu bylo vyhlášení nejlepších obchodníků a předání cen, Robert Fox a jeho iluzionistická show, škola magie a následný magic battle s Falešným hráčem, souboj mozků - mindball (dva hráči vybaveni speciálními biosenzory, které monitorují mozkovou aktivitu na principu EEG pomocí čelenek, spolu soupeří u speciálního stolu a snaží se ovládat míček na stole pouze svou mozkovou činností a dostat ho do branky soupeře), kartářka a Laser Predators (laserová show dvou bytostí, které neuvěřitelným způsobem ovládají laserové paprsky). Samozřejmostí byla živá kapela a raut pro cca 300 slavících hostů.

Večírek společnosti Office Depot s.r.o. byl vydařený. Přejeme jí v roce 2014 mnoho úspěchu.

Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.