Firemní večírek společnosti PSJ, a.s.

7.prosinec 2015 Firemní večírky

"Byla jsem nadšena, jak rychle a nakolik jste vtáhli hosty do děje. Bylo vidět, že i přes alkohol se všem kouří od hlavy, jak se snaží rozluštit, co za tím vším je. Moc nás to bavilo a díky vám získala akce víc pozitivních ohlasů než kdy v minulosti."

Iva Smolíková, PSJ, a.s.

Na stránkách Google+ Falešných hráčů a též e-mailem jsme obdrželi referenci na naše služby od paní Ivy Smolíkové ze společnosti PSJ. a.s.

Zpětná vazba klienta na program Falešných hráčů

"Dobrý den, pane Kroulíku,

Ještě jednou moc děkujeme, bylo nám ctí vás všechny na naší akci uvítat. Byla jsem nadšena, jak rychle a nakolik jste vtáhli hosty do děje. Bylo vidět, že i přes alkohol se všem kouří od hlavy, jak se snaží rozluštit, co za tím vším je. Moc nás to bavilo a díky vám získala akce víc pozitivních ohlasů než kdy v minulosti."

Iva Smolíková (e-mail)

O Falešných hráčích na Google+

"Hned první jednání s Falešnými hráči týkající se možnosti jejich účasti na naší plánované akci bylo velmi poutavé a tušili jsme, že nešlápneme vedle. Do programu jsme se rozhodli zahrnout ruletu, skořápky a výklad karet, Těžko bych hodnotila, co bylo lepší. V jednu chvíli byl prostor pro ně vyhrazený téměř prázdný a když jsem se po krátké chvilce vrátila, už jsem se nikam nedokázala vejít. Bylo vidět, jak rychle si získali přízeň lidí a ta trvala až do poslední chvíle. Neméně oceňuji jejich spolehlivost, rychlost a jasnost komunikace.Těším se na další spolupráci v budoucnu."

Iva Smolíková, PSJ. a.s.

7. prosince 2015, Praha

DOPORUČENÍ: stránka google+ Falešní hráči

Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.