Firemní večírek společnosti DHL hostil GreenYacht Hotel v Praze

17.duben 2015 Firemní večírky

Ve čtvrtek 16. 4. 2015 byl kouzelník z týmu Falešní hráči.cz pozván agenturou MojeParty.cz na firemní večírek společnosti DHL. Pražský GreenYacht Hotel, který je zakotven na břehu Vltavy, poskytl tomuto večeru, nazvanému ILLUSIONS NIGHT, dokonalé zázemí.

Firemní večírek společnosti DHL, nazvaný ILLUSIONS NIGHT, byl agenturou MojeParty.cz promyšlen a připraven do nejmenšího detailu. Jak již samotný název napovídá, tématem večera byla kromě mnoha překvapení hlavně kouzla a iluze

Všichni hosté večírku byli důkladně označeni páskami.


Prostory GreenYacht Hotelu byly zajímavě vyzdobeny. Výzdoba ovšem tento večer sehrávala ještě jinou, velmi důležitou roli. Skrývala se v ní napínavá hádanka. Pro toho, kdo ji nejpřesněji vyluští, byla připravena hodnotná odměna.


Na balóncích, naplněných heliem, které se volně vznášely u stropu, byly zavěšeny indicie důležité k rozluštění tajemství uzavřeného boxu.


Inspiraci k tomu, jak co nejrychleji vyluštit hádanku, hosté hledali nejen ve vynikajícím jídle.


Své tipy na to, co se ukrývá v tajemném boxu, pak již jen stačilo napsat na připravený papírek a vhodit do klobouku kouzelníka.


Jakub Kroulíkkouzelník z týmu Falešní hráči bavil hosty svým uměním číst myšlenky a poodhalil jim, jak mohou vyhrávat v casinu.


Poté nadešel čas podívat se do tajemného boxu.

Obsah tajemného boxu správně určili čtyři hosté. V masce, kterou používá při svých seminářích "vidění bez očí" Mark Komissarov, jsme vylosovali jediného výherce.


Uvnitř tajemného boxu se ukrýval poukaz na večeři pro dva v restauraci Aureole, ve 27. patře nejvyšší budovy v Praze, City Tower.

Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.