Firemní večírek na Luční boudě

22.leden 2015 Firemní večírky

Včerejší firemní večírek na Luční boudě byl skutečně mimořádným zážitkem.

Večerním programem provázel a zpíval Jan Smigmator za doprovodu kapely Swinging Q a interaktivní zábavu zajistili Falešní hráči. Bylo tu tedy skutečně vše - noblesa, humor i magie.

V pátek 23. 1. 2015 se v prostorách Luční boudy v Krkonoších uskutečnil večírek společnosti B.Braun, nazvaný SYNOVÉ A DCERY HOR – KURZ PŘEŽITÍ 2015.

Akce byla dobře promyšlená a byla naplánována celkově na dva dny. V pátek ráno hosté večírku (zaměstnanci společnosti) odjeli hromadně autobusy z Prahy, směr Pec pod Sněžkou. Spolu s nimi již jeli v naprostém utajení také Falešní hráči, předstíraje, že jsou pracovníci téže společnosti. Tato "tajná mise" Falešných hráčů byla součástí večerního programu a překvapení. 

Cesta dobře utíkala a cca v 11.00hod. dorazil autobus do Pece pod Sněžkou, parkoviště P3. Zde měli hosté večírku na výběr hned několik možností, jak se vydat na Luční boudu:

  • Za hezkého počasí a v případě, že pojede lanovka na Sněžku se mohlo vyrázit směr Luční bouda přes Sněžku (lanovkou).
  • Pokud by lanovka nejela, byli by všichni hosté na Luční boudu dopraveni rolbami a hagundami.

Na Luční boudě byl pro hosty firemního večírku od 13.00hod do 17.00hod připaven záchranářský kurs, lavinový kurs a prohlídka pivovaru.

V 19.00hod se podávala večeře a po ní započal hlavní program večera s výbornou, živou hudbou a Falešnými hráči. Podobně, jako byli od rána v utajení Falešní hráči, v přestrojení zde bylo také ješně hned několik forografů a kameramanů. Ti od rána do večera zaznamenávali všechny důležité momenty, které hosté firemního večírku zažili a tyto momenty byly zpracovány do zábavného videa, které se promítalo v úvodu večerního programu. Večerem provázel zkušený zpěvák a elegantní moderátor Jan Smigmátor a své moderátorské vstupy prokládal zpěvem, za doprovodu kapely Swinging Q.  

Falešní hráči byli až dosud důkladně infiltrováni mezi zaměstnance společnosti, pořádající tento večírek. Teprve až po večeri, na vyzvání moderátora bylo tajemství poodhaleno. Jakub Vosáhlo z týmu Falešných hráčů zahájil magický program jevištním břichomluveckým vystoupením, které vtáhlo, zapojilo a pobavilo všechny hosty firemního večírku. Dokonce i hosty, kteří již ze sálu odešli, přitáhl neutuchající potlesk a smích včech přítomných zpět do sálu. Veliký dík na tomto místě patří spolupracujícím divákům, kteří bravurně spolupracovali s naším Falešným hráčem a přispěli tak k nezapomenutelné atmosféře. 

Na úvodní jevištní program plynule navázala mikromagie Falešných hráčů přímo mezi hoty firemního večírku. Nutno také dodat, že téměř všichni hosté večírku byli vzorně oblečeni ve stylových kostýmech spadajících do let 1913, neboť tématem večera byli mistři Bohumil Hanč a Václav Vrbata. 

Falešní hráči - skupina mentalistů, kouzelníků, hypnotizérů, věštců a hráčů nelegálních her zde na Luční boudě hosty u jednotlivých stolů bavila celé dvé hodiny. Tuto podívanou doplňovala živá hudba kapely Swinging Q.


Po skončení programu falešných hráčů, pozval moderátor všechny přítomné hosty do místního pivovaru na vyhlášení tomboly a zahájení diskotéky. 

Jednalo se o skutečně precizně připravenou akci, na kterou budou hosté večírku zaručeně vzpomínat jako na jednu z těch nejlepších. Pořádající agentuře proto patří veliké díky.

Vytisknout článek

Poodhalíme vám skrytá tajemství.