Firemní večírky

Firemní akce a večírky

Firemní akce a večírky s nezapomenutelnou magií Falešných hráčů.

Akce pro veřejnost Ministerstva financí ČR

Akce pro veřejnost Ministerstva financí ČR 2.říjen 2016 Firemní večírky

Poprvé v historii měla česká veřejnost možnost navštívit a prohlédnout si zajímavé prostory Ministerstva financí ČR, kde od roku 1921 úřaduje ministr financí.

Zhruba dvouhodinové komentované prohlídky budovy se zúčastnilo 1322 návštěvníků. Zájem byl ale mnohonásobně větší. Návštěvníkům prohlídky se nejvíce líbila interaktivní prezentace Státního dozoru nad sázkovými hrami a loteriemi (odbor 34), jejíž součástí byli Falešní hráči

Firemní večírek společnosti PSJ, a.s.

Firemní večírek společnosti PSJ, a.s. 7.prosinec 2015 Firemní večírky

"Byla jsem nadšena, jak rychle a nakolik jste vtáhli hosty do děje. Bylo vidět, že i přes alkohol se všem kouří od hlavy, jak se snaží rozluštit, co za tím vším je. Moc nás to bavilo a díky vám získala akce víc pozitivních ohlasů než kdy v minulosti."

Iva Smolíková, PSJ, a.s.

Firemní večírek společnosti DHL hostil GreenYacht Hotel v Praze

Firemní večírek společnosti DHL hostil GreenYacht Hotel v Praze 17.duben 2015 Firemní večírky

Ve čtvrtek 16. 4. 2015 byl kouzelník z týmu Falešní hráči.cz pozván agenturou MojeParty.cz na firemní večírek společnosti DHL. Pražský GreenYacht Hotel, který je zakotven na břehu Vltavy, poskytl tomuto večeru, nazvanému ILLUSIONS NIGHT, dokonalé zázemí.

Firemní večírek na Luční boudě

Firemní večírek na Luční boudě 22.leden 2015 Firemní večírky

Včerejší firemní večírek na Luční boudě byl skutečně mimořádným zážitkem.

Večerním programem provázel a zpíval Jan Smigmator za doprovodu kapely Swinging Q a interaktivní zábavu zajistili Falešní hráči. Bylo tu tedy skutečně vše - noblesa, humor i magie.

Slavnostní večer Škoda Auto a.s. ve Špindlerově Mlýně

Slavnostní večer Škoda Auto a.s. ve Špindlerově Mlýně 28.listopad 2014 Firemní večírky

Ve dnech 25. a 27. listopadu 2014 se uskutečnil v Harmony Club Hotelu ve Špindlerově Mlýně slavnostní večer společnosti ŠKODA AUTO a.s. 

Program na firemním večírku v Letovisku Studánka

Program na firemním večírku v Letovisku Studánka 23.září 2014 Firemní večírky

V pátek 12.9.2014 byli Falešní hráči pozváni na firemní večírek společnosti SERVISBAL OBALY s.r.o., kde po tři hodiny bavili svou interaktivní magií zaměstnance i obchodní partnery.

Překvapení na firemním večírku

Překvapení na firemním večírku 30.červen 2014 Firemní večírky

Společnost Europe Easy Energy a.s. uspořádala v Harmony Club Hotelu ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších teambuilding pro své zaměstnance s magickým programem Falešných hráčů.

Firemní večírek v Grandhotelu Pupp s Falešnými hráči

Firemní večírek v Grandhotelu Pupp s Falešnými hráči 20.březen 2014 Firemní večírky

Mobilní Casino Falešných Hráčů bylo pozváno agenturou Maxin PRAGUE s.r.o., specialistou na pořádání firemních akcí, konferencí a teambuildingů, do karlovarského Grandhotelu Pupp, aby zde vytvořilo atmosféru noblesního casina a bavilo hosty firemní akce. 

Večírek pro zástupce světových hodinářských značek

Večírek pro zástupce světových hodinářských značek 8.únor 2014 Firemní večírky

"Hodinky pro prezidenty"

Ve čtvrtek 6.2.2014 pozvala společnost Pohanka & co - Hodinky a klenoty Falešné hráče na svou brněnskou prezentaci luxusních hodinek aby zde, v hotelu Barceló Brno Palace, bavili hosty akce. 

"Patří k mistrům mezi mistry a nedělají chyby! Spojili se v dokonalost a zvou vás mezi sebe."

Těmito slovy vystihuje český ambasador hodinářské značky Armin Strom baletní mistr Vlastimil Harapes práci světových hodinářských mistrů, jejichž hodinky nosí ti nejnáročnější. Těmito slovy též označovali zúčastnění Falešné hráče po zkušenosti s jejich magií.

Děkujeme.

Fotogalerie z akce ZDE

P.M. Club zakusil Magic Night

P.M. Club zakusil Magic Night 25.leden 2014 Firemní večírky

Sobota 25.1.2014 byla ve znamení MAGIE. Společnosti Office Depot s.r.o. se daří podnikání a tak oslavovala úspěchy spolu se svými zaměstnanci v pražském P.M Club Cocktail & Music Baru.

Poodhalíme vám skrytá tajemství.