Novinky

Muž, který prý dokáže vycítit vodu

Muž, který prý dokáže vycítit vodu 28.srpen 2016 Paranormální výzva

Pan Jozef Pišoja se přihlásil k testu v Paranormální výzvě, protože, jak sám říká: „Od narození mám dar vnímání jemnohmotných světů. Vidím aury, duchovní svět, cítím vodu, geopatogenní zóny apod. Rád bych se zúčastnil vašeho pokusu, který by jednoznačně prokázal existenci těchto jevů.“ Podobné schopnosti měla prý i jeho babička. Ta v něm také od jeho dětství rozvíjela rozpoznaný talent. Pan Pišoja se svými schopnostmi se neživí. Snaží se ale jimi pomáhat všem, kteří jej o pomoc požádají.

MALL.CZ

MALL.CZ 15.srpen 2016 Reference na naše služby

"Zvědavost nenechá člověka se jen tak vzdát a má potřebu pečlivě studovat každý jejich pohyb, aby přišel na to, jak to dělají. Marně. ... Rozhodně doporučuji."

Eva Skutilová, MALL.CZ

LÁZNĚ Františkovy Lázně a.s.

LÁZNĚ Františkovy Lázně a.s. 29.červenec 2016 Reference na naše služby

"Hosté byli velmi nadšení falešnými casiny a lázeňské společnosti Lázně Františkovy Lázně a.s., Františkovy Lázně IMPERAL a.s. a Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s. Vaším profesionálním přístupem."

Petra Matějková, obchodní oddělení LÁZNĚ Františkovy Lázně a.s.

Knihovna Břetislava Kafky

Knihovna Břetislava Kafky 27.červen 2016 Reference na naše služby

"Multifunkční centrum naší knihovny, kde se beseda s Vámi konala, dosud nezažila takové množství návštěvníků najednou, které se dostavilo na besedu s Vámi. Celé dvě hodiny seděli všichni účastníci besedy jako přikovaní k židlím a napjatě poslouchali Váš výklad a byli fascinováni praktickými ukázkami Vašich hypnotizérských schopností. Věřím, že to nebyla naše poslední spolupráce a do naší knihovny brzy opět rád zavítáte."

PhDr. Marcela Fraňková, Knihovna Břetislava Kafky

Czech Hotel Awards

Czech Hotel Awards 10.červen 2016 Reference na naše služby

"Falešní hráči byli třešničkou na dortu slavnostního galavečera Czech Hotel Awards 2016. Všichni hosté se skvěle bavili a byli naprosto "okouzleni" schopnostmi Falešných hráčů! Moc Vám děkujeme, jste dokonalí profesionálové a vaše výkony jsou doslova magické!"

Ing. Martin Piskoř, organizátor Czech Hotel Awards

Kafkova hypnóza jako inspirace i praxe

Kafkova hypnóza jako inspirace i praxe 23.květen 2016 Zajímavosti

V pondělí 23. května 2016 v 16 hodin se uskutečnila v multifunkčním centru Knihovny Břetislava Kafky v Červeném Kostelci beseda o hypnóze - Kafkova hypnóza jako inspirace i praxe

Beseda o životě a díle Břetislava Kafky

Beseda o životě a díle Břetislava Kafky 16.květen 2016 Zajímavosti

VIDEOZÁZNAM BESEDY

V pondělí 16. května 2016 v 16 hodin se uskutečnila v multifunkčním centru Knihovny Břetislava Kafky v Červeném Kostelci beseda o životě a díle Břetislava Kafky.

Vzpomínkového povídání a čtení z knihy Jaroslava Hofmana Svítání v duši Břetislava Kafky se účastnili Marcela Krčálová a Pavel Labík.

Zahájení výstavy BŘETISLAV KAFKA – 125 LET

Zahájení výstavy BŘETISLAV KAFKA – 125 LET 14.květen 2016 Zajímavosti

Videozáznam ze zahájení výstavy

V sobotu 14. května 2016 v 10 hodin byla v multifunkčním centru, nedávno nově pojmenované Knihovny Břetislava Kafky v Červeném Kostelci, zahájena výstava BŘETISLAV KAFKA – 125 LET.

BŘETISLAV KAFKA – 125 LET: OŽIVENÍ ODKAZU BŘETISLAVA KAFKY

BŘETISLAV KAFKA – 125 LET: OŽIVENÍ ODKAZU BŘETISLAVA KAFKY 12.květen 2016 Zajímavosti

POZVÁNKA NA ZAJÍMAVÉ AKCE V KNIHOVNĚ 

Městská knihovna v Červeném Kostelci věnuje květen 2016 vzpomínce na vyhlášeného hypnotizéra, sochaře a donátora, červenokosteleckého rodáka Břetislava Kafku.

Expozice Oživení odkazu Břetislava Kafky u příležitosti 125. výročí jeho narození bude zahájena v multifunkčním centru ve 3. poschodí knihovny v sobotu 14. května 2016 v 10 hodin za účasti zástupců města červený Kostelec, rodiny B. Kafky, jeho příznivců a pamětníků.

Jakub Kroulík dostane na počkání člověka do hypnózy - TV Markíza

Jakub Kroulík dostane na počkání člověka do hypnózy - TV Markíza 25.duben 2016 Falešní hráči v médiích

Reportéři z TV Markíza přijeli do Prahy zažít schopnosti Jakuba Kroulíka.

"Jakub Kroulík ohromuje svými schopnostmi na firemních večírcích a veřejných vystoupeních. Na počkání dostane člověka do hypnózy a presvědčí ho, že se jmenuje úplně jinak nebo mu znemožní pohyb.... 

Co o hypnóze říká psycholog? Je to bezpečné? Podívejte se na reportáž z magazínu Reflex."

Zdroj: TVNOVINY.SK

Poodhalíme vám skrytá tajemství.