Novinky

Praha 1 - útvar starosty

Praha 1 - útvar starosty 16.leden 2017 Reference na naše služby

"Jakub se totiž na oslavě prezentoval natolik přesvědčivě, že všem zúčastněným doslova rozum zůstával stát... Děkujeme Jakubovi za skvělou a originální zábavu... Co na to řekl sám pan starosta? 'Vtipný, pohotový – a hlavně opravdu dobrý v tom, co předvedl. Takový je Jakub Kroulík a já doufám, že jsme se neviděli naposledy!'"

MgA. Veronika Blažková, MBA, Útvar starosty, Městská část Praha 1

Společenský večer Policie ČR 2017

Společenský večer Policie ČR 2017 13.leden 2017 Společenské události

POZVÁNKA NA SPOLEČENSKOU UDÁLOST

Falešní hráči a Nezávislý odborový svaz Policie ČR Liberec ve spolupráci s Krajským ředitelstvím Libereckého kraje vás zvou na Společenský večer Policie ČR.

Společenský večer se uskuteční v pátek 3. 3. 2017 od 20 hodin, Sál EXPO, Centrum Babylon Liberec.

Ministerstvo financí České republiky

Ministerstvo financí České republiky 30.prosinec 2016 Reference na naše služby

"V souvislosti s blížícím se závěrem roku je obvyklé bilancovat a končící rok zhodnotit. Nejinak je tomu i v roce letošním. Kromě jiných událostí v něm nemohu nezhodnotit i Den otevřených dveří na Ministerstvu financí, který proběhl dne 28. září 2016. 

Byl velmi úspěšný a je nepochybné, že na jeho kladném hodnocení máte významný podíl také Vy. Přijměte tedy naše upřímné poděkování. A zároveň mi dovolte vyslovit přání o možnosti naší případné další vzájemné spolupráce.

S úctou a respektem k Vaším schopnostem a dovednostem,

JUDr. Ondřej Závodský, Ph.D, náměstek ministra financí"

FELICIUS MEDIA s.r.o.

FELICIUS MEDIA s.r.o. 15.prosinec 2016 Reference na naše služby

"Jakub je nejlepší mentalista kterého znám. Jeho přístup je celostní a umí odhalit i trošku z jeho umění a tajemství. Baví mě jeho nadšení pro věc a chuť měnit lidem jejich zažité představy. Držím palce s paranormalní výzvou a všem doporučuji spolupracovat s Jakubem."

Ctirad Hemelík, FELICIUS MEDIA s.r.o.

SAZKA a.s.

SAZKA a.s. 30.listopad 2016 Reference na naše služby

"Byli jsme ohromeni, nadšeni a naprosto úžasně pobaveni! Tak by se dalo shrnout vystoupení Falešných hráčů... Je neuvěřitelné, co jste dokázali vytvořit za atmosféru a udržet ji během celého večera. Je vidět, že vaše práce je pro vás opravdu zábavou a to se skvěle podepisuje na tom, jak nenuceně dokážete lidi bavit. Bylo to skvělé, už se těším, že vás pozvu na další firemní akci!"

Petra Farkašová, SAZKA a.s.

Narozeninová oslava, Pavel Smažík

7.listopad 2016 Reference na naše služby

"Těžko to vyjádřit pár slovy. Profesionalita, vstřícnost, zábava, úžas, úspěch ... děkuju, Falešní Hráči, zásadně jste přispěli k úspěchu mé oslavy! Všichni hosté se skvěle bavili a baví se (o vás) v úžasu ještě teď ..."

Pavel Smažík

Svatební program, Smolotely

Svatební program, Smolotely 5.říjen 2016 Reference na naše služby

"...V úžasné atmosféře celého dne jsme s ním nic netušící o jeho schopnostech navázali přátelský vztah a o to větší bylo pak překvapení, když jsme zjistili, s kým máme tu čest :-) Uchvátil nás jeho karetním uměním, variací na hru se skořápkami i hypnózou.. Byl to parádní zážitek a my jenom doufáme že ne poslední..."

Jiří Ďoubek

Akce pro veřejnost Ministerstva financí ČR

Akce pro veřejnost Ministerstva financí ČR 2.říjen 2016 Firemní večírky

Poprvé v historii měla česká veřejnost možnost navštívit a prohlédnout si zajímavé prostory Ministerstva financí ČR, kde od roku 1921 úřaduje ministr financí.

Zhruba dvouhodinové komentované prohlídky budovy se zúčastnilo 1322 návštěvníků. Zájem byl ale mnohonásobně větší. Návštěvníkům prohlídky se nejvíce líbila interaktivní prezentace Státního dozoru nad sázkovými hrami a loteriemi (odbor 34), jejíž součástí byli Falešní hráči

Ministerstvo financí ČR - den otevřených dveří

Ministerstvo financí ČR - den otevřených dveří 27.září 2016 Společenské události

POZVÁNKA NA SPOLEČENSKOU UDÁLOST

Ve středu 28. září 2016 se otevřou dveře budovy Ministerstva financí ČR veřejnosti. Od 9. do 17. hodin se zde můžete zúčastnit komentovaných prohlídek budovy, které budou doplněny zajímavým programem.

Další dva experimenty jsou připraveny

Další dva experimenty jsou připraveny 19.září 2016 Paranormální výzva

V NÁSLEDUJÍCÍCH TÝDNECH SE USKUTEČNÍ DALŠÍ DVA TESTY PARANORMÁLNÍCH SCHOPNOSTÍ

Koncem měsíce září a začátkem října 2016 se můžete těšit na nové experimenty. Znění experimentů, výpočty, lokace i smlouvy s uchazeči jsou již připraveny.

Poodhalíme vám skrytá tajemství.