Novinky

Městská knihovna Chomutov II

Městská knihovna Chomutov II 7.červen 2017 Reference na naše služby

"Jelikož jsem se přednášky o Hypnóze zúčastnila společně se svou dcerou, ráda bych o tomto neuvěřitelném zážitku napsala pár slov. Moje dcera byla vybrána mezi několik odvážlivců, kteří se dobrovolně nechali zhypnotizovat od pana Kroulika.

Mimochodem já o to také velmi stála, ale nebyla jsem tak rychlá . Dojem, který to na mě zanechalo, byl fantastický.

Moje dcera v hypnoze zapomněla své jméno, pocítila -30 stupňovou zimu, začla se bezvýznamně smát a usínala na povel. Během těchto stádií a celkově poté se cítila skvěle, odpočatě a euforisticky. Já osobně jsem na to zírala chvílemi s otevřenou čelistí.

Tímto děkuji panu Kroulíkovi za megasuper zážitek a budu se těšit na další shledání. PS: příště si to místo u Vás na židli nenechám ujít "

Ivana Štěpánková

Městská knihovna Chomutov I

Městská knihovna Chomutov I 6.červen 2017 Reference na naše služby

"Přednáška byla velice povedená a jsem ráda, že jsem si mohla na vlastní kůži vyzkoušet být médiem. Překvapilo mě, že i přes můj vnitřní rozpor, nějaká zvláštní energie ovládla mou mysl a zakusila jsem něco jedinečného. Za snový zážitek, skvělý, profesionální a vstřícný projev děkuji panu Jakub Kroulik 

Petra Kotyzová

Cetros, s.r.o.

Cetros, s.r.o. 31.květen 2017 Reference na naše služby

"Vystoupení Jakuba Kroulíka bylo zlatým hřebem čtyřdenního školení v psychologii vlivu a úspěchu. Jakub Kroulík nejen demonstroval dokonale psychologicky propracované efekty, které šokovaly řadu odborníků, ale prokázal, že patří mezi evropskou špičku v mentálních efektech."

Libor Činka, jednatel Cetros, s.r.o.

Narozeninová oslava, Pavla Horálková

30.květen 2017 Reference na naše služby

"Objednali jsme si Jakuba na rodinnou oslavu a nemohli jsme udělat lépe. (...) Ještě dlouho po oslavě jsme v rodině řešili, jak to ten chlap vlastně dělá :-) Vřele doporučuji všem!"

Pavla Horálková (Nedvědová)

Paranormální výzva na konferenci v Helsinkách

Paranormální výzva na konferenci v Helsinkách 23.květen 2017 Paranormální výzva

Tým Paranormální výzvy byl minulý týden pozván, aby promluvil o své práci na Rationalist Conference v Helsinkách. Za tým jela do Helsinek Claire Klingenberg, která měla přednášku s názvem „When the Paranormal Becomes the New Normal“, Když se paranormální stane normou.

Hvězdárna a planetárium Brno

Hvězdárna a planetárium Brno 18.duben 2017 Reference na naše služby

"Beseda s názvem Moc a síla hypnózy s panem Jakubem Kroulíkem byla jedna z nejvydařenějších akcí, která se na brněnké hvězdárně za poslední rok odehrála. Člověk se podvědomě tomu všemu brání uvěřit, tomu co viděl, zírá na to s úžasem a otevřenou pusou, ale nakonec podlehne a uvědomí si, že to vše vlastně dává smysl. (...) Není co řešit, na hvězdárně opět na podzim... :-)"

Mgr. Josef FormanHvězdárna a planetárium Brno

Městská knihovna Loket

Městská knihovna Loket 6.duben 2017 Reference na naše služby

"Nezapomenutelný zážitek na besedě s Jakubem. Do včera jsem si myslel, že mě již nic nemůže překvapit a velice jsem se spletl. Má skepse byla smetena vlnou neskutečného zážitku. Moc děkuji..."

Alexander Vašák

Wüstenrot - stavební spořitelna a.s.

Wüstenrot - stavební spořitelna a.s. 23.únor 2017 Reference na naše služby

"Pro nejúspěšnější obchodní partnery a manažery finanční skupiny Wüstenrot jsme uspořádali netradiční setkání, jehož zlatým hřebem mělo být a určitě bylo vystoupení pana Kroulíka s programem Falešní hráči."

Mgr. Radim Dvořáček, Wüstenrot - stavební spořitelna a.s.

Mentalista Jakub Kroulík správně určil obsah uzamčeného trezoru - Česká televize

Mentalista Jakub Kroulík správně určil obsah uzamčeného trezoru - Česká televize 11.únor 2017 Falešní hráči v médiích

Na pozvání České televize zavítal mentalista Jakub Kroulík v pondělí 6. února večer do Brna. V úterý, velmi časně z rána, ho totiž čekal rozhovor o jeho krásné magické práci s moderátory Soňou Baranovou a Ondřejem Blaho.

FH Logistic s.r.o.

FH Logistic s.r.o. 25.leden 2017 Reference na naše služby

"Objednali jsme si na společný večer vystoupení pana Kroulíka. (...) Sám jsem si před začátkem vystoupení určoval cíle, na co bych se měl soustředit, abych poodhalil triky, které se zdají být jako zázrak! (...) Já i všichni ostatní měli oči na stopkách. Každý upřeně koukal kouzelníkovi pod ruce, ale nikdo nepoodhalil tajemství magie!

Vystoupení pana Kroulíka nemělo chybu. Očekávali jsme, že to bude zpestření večera. V tom jsme se ale dost mýlili ! Nebylo to jen zpestření večera, ale opravdový zlatý hřeb!"

Jakub Hejral, majitel FH Logistic s.r.o.

Poodhalíme vám skrytá tajemství.