Novinky

Firemní večírek 66m nad zemí

Firemní večírek 66m nad zemí 1.listopad 2013 Firemní večírky

Ve čtvrtek 31.10.2013 pracovali Falešní hráči v Oblacích. Firemní večírek společnosti Raiffeisen stavební spořitelna a.s. se totiž konal právě tam, v restauraci OBLACA ve 3. patře Žižkovské věže, 66m nad zemí. 

The Ball of Queen Charlotte 2013

The Ball of Queen Charlotte 2013 28.říjen 2013 Společenské události

Falešní hráči se opět vydali do Londýna, tentokrát již tradičně na Queen Charlotte's Ball, charitativní debutantský ples.

Česká pojišťovna

Česká pojišťovna 16.říjen 2013 Reference na naše služby

"Dokáží zaujmout, překvapit, oklamat a především pobavit velké množství lidí. Po akci, na které byli pozvaní, mne několik lidí oslovilo s prosbou o kontakt."

Markéta Vlasáková, Česká pojišťovna a.s.

Pozvánka na přednášku

Pozvánka na přednášku 30.září 2013 Paranormální výzva

Milion € za důkaz paranormálního jevu

Lze dokázat existenci paranormálních sil? Je milion euro dostatečná motivace? Evropští skeptici nabídli přesně tuto částku každému, kdo své paranormální schopnosti v testu prokáže (např. pohyb těles silou vůle, nacházení ukrytých předmětů či osob atd.). Aby uchazeči mohli cenu získat, museli nejdříve absolvovat test u národních skeptických organizací. Jak testy probíhaly v Česku a v Německu, kdo se jich zúčastnil a jaké měli kandidáti výsledky - o tom bude mluvit organizátor testů v ČR Leoš Kyša. Součástí přednášky je i promítání filmů ze samotných testů, na jejichž regulérnost dohlíželi Falešní hráči.

Výzva o MILION EURO

Výzva o MILION EURO 7.září 2013 Paranormální výzva

V červnu letošního roku byli Falešní hráči v čele s Jakubem Kroulíkem osloveni Českým klubem skeptiků s nabídkou spolupráce na velmi zajímavém projektu nazvaném “The Sisyphus Prize” - výhra  €1 000 000.

 

Falešní hráči vás zvou na Benefiční večer 4U2

16.listopad 2012 Společenské události

Již počtvrté pořádá modelka Eva Čerešňáková Benefiční večer 4U2, jehož výtěžek podpoří vzdělávání dětí v Bangladéši. S touto krásnou modelkou mají Falešní hráči velmi dobré vztahy, Eva totiž v minulosti doprovázela Jakuba Kroulíka jako asistentka při mezinárodních kouzelnických soutěžích, a tak se naše vystoupení na jejím Benefičním večeru stalo každoroční tradicí. Letos se akce koná 21. listopadu 2012 od 19.30 v Písecké Bráně (K Brusce 5/208) a zváni jsou všichni, kteří se chtějí pobavit a podpořit dobrou věc.

Společenský večer Policie ČR již tradičně s Falešnými hráči

25.únor 2012 Společenské události

V sobotu 25.2.2012 proběhl v zábavním centru Babylon v Liberci Společenský večer Policie ČR. Tento ples, pořádaný nejen pro policisty samotné, ale i širokou veřejnost se již tradičně nesl ve znamení Casina Falešných hráčů, profesionálního předtančení a Hudby hradní stráže a Policie ČR (orchestru Formanka), který hrál po celý večer k tanci i poslechu.

Šanghaj jmenovala britskou dívku "Debutantkou roku"

16.leden 2012 Společenské události

Šanghaj letos pořádala první čínský mezinárodní ples debutantek. Třináct vybraných dívek z celého světa navštívilo šanghajský hotel Waldorf Astoria. 

Falešní Hráči pořádají slavnostní bál v luxusním hotelu SAVOY v Londýně

Falešní Hráči pořádají slavnostní bál v luxusním hotelu SAVOY v Londýně 8.září 2011 Společenské události

V pondělí 12. 9. 2011 se v Londýně uskuteční jedna z nejprestižnějších událostí britské společenské sezony. Produkcí této prestižní akce byl pořadateli (tradiční společností The London Season) pověřen tým umělecké show Falešní hráči z ČR, vzhledem ke svým zkušenostem s pořádáním podobných akcí v minulosti. 

Muzeum Magie

Muzeum Magie 8.září 2011 Zajímavosti

Reportáž České televize, Toulavá kamera

Věděli jste, že v Jaroměři vzniklo první divadlo kouzel v Evropě? Že právě tohle město může být proto označováno jako kolébka kouzelnictví?

Poodhalíme vám skrytá tajemství.